Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / SwarTea Bayilik Bilgileri ve Bayilik Şartları

SwarTea Bayilik Bilgileri ve Bayilik Şartları

Akıllı çay otomatı, ülkemizde çok popüler olan kahve kafe işletmelerinin bir numaralı yardımcı ürünü olarak öne çıkmaktadır. Müşteriye daha hızlı ve kaliteli servis için on numara bir ürün.

Türkiye’de 14 bölgede ana bayilik 81 ilde alt bayilik verilecek olan SwarTea markası girişimcilerinde çay tiryakisi olma şartı arıyor. SwarTea, yoğun talep gelen Orta Doğu ve Afrika ülkeleri için distribütör görüşmelerine başladı. Dünyanın ilk loT Tabanlı Akıllı ay Otomatını üreten ve 2 önemli patente imza atan SwarTea Kurucu Ortağı Özcan Yıldız “Amacımız Türkiye geneline yayılmak ve başta Avrupa ve Orta Doğu’da bir Türk markası yaratabilmek. Sütlü çay verebilen çay otomatı ile pazarda olmayan bir kategori yarattık. Orta Doğu ve Afrika ülkeleri için 4 distribütörle, Avrupa, ABD ve İngiltere pazarı için 5 distribütörle ön görüşmelere başladık” dedi.

SwarTea

IoTea Nedir?

NESNELERİN İNTERNETİ İLE ÇAY KEYFİ

IoT tabanlı olarak tasarlanan SwarTea IoT; internete bağlanabilmekte, uzaktan yönetilebilmekte, şirketlerin bulut sistemlerine, finans, muhasebe ve ERP sistemlerine entegre edilebilmektedir.

Otel, kafe, restoran, akaryakıt istasyonları, üniversiteler, kamu kuruluşları ve hastaneler vb. gibi tüm kurumsal müşterilerimizin ihtiyacını karşılayan ürünlerimiz yurtiçi ve yurtdışında da pazarlanmaktadır.

SwarTea IoT sahip olduğu yönetim yazılımı sayesinde özellikle çok şubeli işletmelerin tek merkezden, günlük demlenen ve tüketilen çay miktarının takip edilebilmesini kolaylaştırmaktadır.

Enerji verimliliği sağlayan, bayatlamaya dayalı çay israfını önleyen asansör sistemi ve temizlenebilir demlik haznesi ile SwarTea IoT, hijyeni de en üst seviyede sunmaktadır. Bunlara ek olarak kazaların önüne geçen emniyet özellikleri de iş güvenliği açısından kurumsal müşterilerimizin tercihi olmaktadır.

 

AKILLI ÇAY DEMLEME OTOMATI

Çay Otomatından Daha Fazlası

3 yıllık AR-GE çalışmaları sonrasında tamamlanan IoTea modelimiz, Türkiye’deki ve dünyadaki ilk ve tek akıllı çay demleme otomatıdır. IoT tabanlı olarak tasarlanan ürünümüz; internete bağlanabilen, uzaktan yönetilebilen, şirketlerin bulut sistemlerine, finans, muhasebe ve ERP sistemlerine entegre edilebilmektedir.Otel, cafe, restaurant, akaryakıt istasyonları, üniversiteler, kamu kuruluşları, belediyeler ve hastaneler gibi tüm kurumsal müşterilerimizin ihtiyacını karşılayan otomatımız yurtiçi ve yurtdışına pazarlanmaktadır. Sahip olduğu yönetim yazılımı sayesinde özellikle çok şubeli işletmelerin tek merkezden, günlük demlenen ve tüketilen çay miktarının takip edilebilmesini kolaylaştırmaktadır.

SWARTEA DAILY

SwarTea Daily, SwarTea IoT modelimize çalışma prensibi olarak en yakın ürün. Dokunmatik ekranlı ekransız ve ekransız cam yüzeyli seçenekleriyle otel, kafe, restoran gibi işletmelerin yanı sıra orta ve büyük ölçekli şirketlerin tercihi olmaya devam ediyor.

SwarTea Daily ile günlük çay tüketiminizi takip edebilir, cep telefonunuzdan çay siparişi verebilir, uzaktan çay demleme saatini de ayarlayabilirsiniz. Uzaktan veya dokunmatik ekran üzerinden dem ayarınızı da yapabilirsiniz. SwarTea Daily’de de bulunan üstün yetenekli sensör sayesinde, demleme çayınızı karton bardak, kupa ve ince belli bardakla alabilmeniz mümkün.

Çay, su ve enerji tasarrufu, çıkarılabilir cam dem haznesi sayesinde hijyenin sağlanabilmesi açısından geleneksel çay demleme yöntemlerine göre büyük avantajlar taşıyan SwarTea Daily ofis ve diğer ev dışı tüketim ortamlarının vazgeçilmezi olacak.

DAILY EKRANLI

Tam otomatik (IoTea) modelimize çalışma prensibi olarak en yakın olan bu ürün, hem dokunmatik ekranı hemde görsel tasarımı ile otel, kafe, restoran gibi işletmelerin yanısıra orta ve büyük ölçekli şirketlerin tercihi olmaya devam ediyor. Ayrıca istendiği takdirde Yönetilen Hizmetler (Managed Services) sayesinde içilen çay adedini, ve miktarını görebilir, ödeme seçenekleri ekleyebilirsiniz.

SWARTEA HOME

SwarTea ürün ailesinin ev için geliştirilip üretilmiş üyesi olan SwarTea Home, set üstü ve ankastre seçenekleriyle evlere konuk oluyor. SwarTea teknolojisini ev ortamında yaşamayı sağlayan SwarTea Home serisi farklı renk seçenekleriyle her mutfağa uyum sağlayacak.

Çay sever evlerde 6 saat boyunca taze demleme çay keyfi sunan SwarTea Home serisi ürünlerin kısa süre içinde ev hanımlarının vazgeçilmezi olması bekleniyor. Ankastre modeliyle SwarTea Home yeni ve akıllı binaların mutfaklarının endüstri standardı haline gelecek bir ürün. SwarTea ürünlerinin tamamında bulunan üstün yetenekli sensör sayesinde, kupa veya ince belli bardakla çayınızı içmeniz mümkün olacak. Çıkarılıp temizlenebilen cam demlik sayesinde hijyen konusunda hassas hanımlar rahat bir nefes alacaklar.

Buharı dışarı vermeyen yekpare yapısıyla güvenli bir seçenek olan SwarTea Home ürünler sayesinde kaynayan çaydanlıkların neden olduğu ev kazaları da tarihe karışıyor.

MİNİ SET ÜSTÜ – 4 LT

Ev tipi Mini Set Üstü olarak üretilse de özellikle toplantı odalarına uygun ve kendi kurumsal kimliğine uygun mini çay makinesi arayan şirketlerin gözdesidir.

BAYİMİZ OLUR MUSUNUZ?

SwarTea, bir çay ülkesi olan Türkiye’de önemli bir iş potansiyeli taşıyor. Bizimle birlikte yola çıkacak bayilerimiz SwarTea’nin kazançlı iş modeli ile kendi işlerinin patronu olacaklar. Önümüzdeki iki yıl içinde her bir coğrafi bölgede iki bayi ile işe başlamak ve birlikte kazanmak istiyoruz. Bize ulaşmak için aşağıdaki formu doldurarak başarı hikayenizin ilk adımını atabilirsiniz. En kısa zamanda yüz yüze görüşmek üzere diyoruz….

SwarTea Bayilik İletişim

Adres
Yeldeğirmeni Karakolhane Cad. Yıldız İş Merkezi No: 17 Kadıköy İstanbul

Telefon
+90 850 460 0 229

Fax
+90 216 550 44 22

Email
info@swartea.com
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir