İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği

Tarz Metal Bardakta Mısır Arabaları

Tarz Metal Bardakta Mısır Arabaları

2001 yılında kurulan Tarz Metal, Endüstriyel Mutfak imalatı ve aktif pazarlamasında yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine sınırsız bir hizmet sunmaktadır.

Hızla gelişen turizm ve otelcilik sektöründe güçlü bir yere sahip olan Tarz Metal; otel, motel, tatil köyleri, işyerleri, alışveriş merkezleri ve toplu yemek üretim tesislerinin mutfaklarının projelendirme, imalat ve montajı aşamasında, geniş uzman kadrosuyla yatırımcı ve işletmecilerin hizmetindedir. Aynı zamanda son zamanların en çok ilgi gören mısır arabası ve çubukta patates arabaları imalatında yerini almayı başarmıştır.

Tarz Metal Misir Arabasi

Tarz Metal Mısır Arabası, kullanılan kalite yönetimi sistemi ile ilgili faaliyetleri basit, kolay ve anlaşılır bir şekilde sunulmasına yardımcı olmaktadır.

Son yıllarda bardakta mısır satışı inanılmaz derecede artmıştır. Bundan en çok memnun olan kişiler elbette tüketicidir. Hem lezzetli, hem ucuz, hem de yemesi kolay olduğundan dolayı bardakta mısıra olan rağbet giderek artmaktadır. Seyyar olarak satışı yapılan mısırlar için mısır arabası şarttır. Mısır arabası içerisinde taneli mısırlar buharla pişmektedir. Zaten lezzeti buradan geliyor. Son derece lezzetli ve karlı olan bu işi yapmak için bayilik veren firma ile irtibata geçmeniz yeterlidir. Özellikle hızla gelişmekte olan turizm otelcilik alanlarında mısır arabaları inanılmaz bir talep görüyor. Kaliteli ve hijyenik olarak üretilen mısır arabalarının bayiliğini almak için gerekli yerlerden izin alabilirsiniz. Kısa süre içerisinde sizde karlı ve lezzetli bir işe kavuşacaksınız. Son zamanlarda inanılmaz bir artışı olan bu mısırlar sadece sokaklarda değil birçok sektörde kendini gösteriyor. Özelliklede tatil beldelerinde inanılmaz bir rağbeti vardır. Tatile gelen insanlar dinlenmek için bulunduklarından dolayı elbette yemeye de son derece düşkündür. Bundan dolayı özellikle denizden sonra aperatif olarak mısırları tercih etmektedir. Sizde böyle bir işe atılmak için acele etmelisiniz. Ayrıca son zamanlarda mısır arabalarından sonra çubukta yapılan patateslerde inanılmaz derecede rağbet görecektir. Kalitesinden ödün vermeden müşteri memnuniyeti tam olan arabalar ile çalışmak son derece keyif verecektir. Önemli olan lezzetini ve kıvamını iyi bir şekilde tutturmaktır.

bardakta misir arabasi

Mısır arabası bayiliğini veren firmamız Tarz Metal Makine ile detayları görüştükten sonra kısa süre sonra alabilirsiniz. Mutfak alanında sınırsız bir hizmet anlayışı sunan firma sahipleri 2001 senesinden bu yana çalışmalarını sürdürmektedir. Her an verilecek olan bu arabalara olan ilgi giderek büyümektedir. Kalabalık alanlarda inanılmaz derecede iş yapan mısır arabalarının bayiliğini alacağınız firmalar mükemmel bir hizmet vermektedir. Arabaların imalatı ve montajı sırasında sorunsuz olarak çalışıyor. Mükemmel bir sistem ile çalışan firma sahipleri tecrübeli ve kaliteli kadrosu sayesinde anında jet hızı ile hizmet veriyor. Giderek daha da artan mısır işletmeciliği konusunda daha detaylı bilgi almak için bizimle görüşmeler sağlamalısınız. Daha sonrasında sizde böyle bir işe adım atarak sektördeki yerinizi anında hızlı şekilde alacaksınız.

Mısır arabası işi yaparken en önemli detay her zaman hijyendir. Çünkü insanlar seyyar satıcılık konusunda gıda alanına pek sıcak bakmıyor. Ancak temiz ve kapalı olması halinde rağbet görmektedir. Mısır olayı ise; kapalı bir seyyar arabası olduğundan dolayı çok tutulmaktadır. Önemli olan arabanın temizliği ve mısırı yaparken hijyenik davranmaktır. Özellikle son yıllarda çiğ köfte satan dükkanların önlerinde çok fazla göreceksiniz. Böyle bir işe el atmadan önce detayları daha iyi bir şekilde araştırmanızda daima yarar vardır. Kaliteli ve lezzetli bir iş yapmak için her zaman işi iyi bir şekilde sunmak gerekiyor. Mısır sektöründe yer almak için sizde aşağıda bulunan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Tarz Metal Makina – Mısır Arabaları İmalatı

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Özkan Bahadır
Telefon : 05555536713 /  +90 530 842 36 07  / +90 216 472 47 16
Yurtdışı Bayilik : +90 0532 387 56 03 Skype : tarzmetal – (Viber , Tango )
Web Sitesi : tarzmetal.com
E-posta Adresi : info@tarzmetal.com
Adres : Yeni Sahra Mah. Fatih Cad. Odabaşı Sok. No:32 Yenisahra- İstanbul

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu