Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Tasarım Markası Dogo, Franchising Veriyor

Tasarım Markası Dogo, Franchising VeriyorDogo Store Bayilik Vererek Büyümeyi Hedefliyor

Dogo, kendi tasarımlarıyla hazırladığı ayakkabı, çanta ve tekstil ürünleri yanında aydınlatma, tablo, ayna, puf, laptop, İPad, İPod, duvar stickerları gibi ev aksesuarları sunan bir tasarım markası. Franchising vererek büyümeyi hedefleyen marka İzmir’de kuruldu. Dogo’nun kurucusu Gökhan Peksarı, “Amacımız tasarımla kullanıcıyı uygun fiyatla buluşturmak.

dogostore
Koleksiyonumuza gündemi takip ederek yön veriyoruz. Dogo’nun önemli bir ayırt edici özelliği üretimde inovatif olması. Sürekli yeni teknikler deniyoruz, dünyada yapılmayanı yapmaya çalışıyoruz. Yola çıkarken hedefimiz uluslararası bir marka olmaktı. Bugün dünyanın her yerinden gelen franchise talepleri bizi mutlu ediyor” diyor.

Dogo ürünlerine, dogostore.com Online satış sitesinin yanı sıra, İstanbul, İzmir ve Ankara’da bulunan beş Dogo Store franchise mağazasından ve 40’a yakın satış noktasından ulaşmak mümkün.

Firma Adı: Kök-n Tasarım
Adres: 5746/1 Sokak No: 10 Çamdibi PK 35090 Bornova / İZMİR
Tel : 0 850 277 36 46 ve 0 232 431 05 31
E-mail: info@dogostore.com

  ToyKiddy.com Yeni Nesil Oyuncak FranchiseYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Ebrar Group Türkiye Genelinde Bayilikler Verecek

Ebrar Group, Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki firmamıza Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir