Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Taşınabilir Reklam Panoları İş Fikri

Taşınabilir Reklam Panoları İş Fikriiş fikirleri taşınabilir reklam panoları

BBI firması Şişme Görüntü Sistemleri alanında yenilikçi bir fikir geliştirerek farklı bir iş fikri oluşturmuş ve bu iş fikrini 2002’den bu yana devam ettiriyor. Taşınabilir Reklam panolarını hem karada hem de suda güvenilir bir şekilde sergileyen firma iş fikrinin patentini uluslararası olarak almış ve dünya çapında tek dağıtıcı distribütör olmuş.
Şişme ve taşınabilir olan bu reklam panolarının Türkiye’de benzerleri bulunsa bile tam olarak bu özelliklere sahip olanına denk gelmedik. Firmanın web sitesinde ise Türkiye’ye ait bir bilgi yok ama diğer ülkelerin bir çoğunda bayiliği olduğunu belirtiyor.

Bu taşınabilir reklam panoları, amfibi ve hava geçirmez olup su, kum, kar, çim, kir ve kaldırım da dahil olmak üzere herhangi bir yüzey üzerinde görüntülenebiliyor.

Dünyada reklamverenlerin hedef kitlelere ulaşmak için yeni ve daha etkili yollar aramaya başlaması , BBi reklam panolarının hızlı büyümesine sebep olan etkenlerden biri.

Türkiye’den bu fikre ortak olmak isteyen yatırımcılar ise www.bbidisplays.com adlı siteden iletişime geçerek Türkiye için gereken ortaklık anlaşmasını firmanın iletişim sayfasından gerçekleştirebilir.

  Yatırım Yapılacak MeyvelerYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir