İş Fikirleri ve İş Kurmak

Taşınabilir Reklam Panoları İş Fikri

iş fikirleri taşınabilir reklam panoları

BBI firması Şişme Görüntü Sistemleri alanında yenilikçi bir fikir geliştirerek farklı bir iş fikri oluşturmuş ve bu iş fikrini 2002’den bu yana devam ettiriyor. Taşınabilir Reklam panolarını hem karada hem de suda güvenilir bir şekilde sergileyen firma iş fikrinin patentini uluslararası olarak almış ve dünya çapında tek dağıtıcı distribütör olmuş.

Şişme ve taşınabilir olan bu reklam panolarının Türkiye’de benzerleri bulunsa bile tam olarak bu özelliklere sahip olanına denk gelmedik. Firmanın web sitesinde ise Türkiye’ye ait bir bilgi yok ama diğer ülkelerin bir çoğunda bayiliği olduğunu belirtiyor.

Bu taşınabilir reklam panoları, amfibi ve hava geçirmez olup su, kum, kar, çim, kir ve kaldırım da dahil olmak üzere herhangi bir yüzey üzerinde görüntülenebiliyor.

Dünyada reklamverenlerin hedef kitlelere ulaşmak için yeni ve daha etkili yollar aramaya başlaması , BBi reklam panolarının hızlı büyümesine sebep olan etkenlerden biri.

Türkiye’den bu fikre ortak olmak isteyen yatırımcılar ise www.bbidisplays.com adlı siteden iletişime geçerek Türkiye için gereken ortaklık anlaşmasını firmanın iletişim sayfasından gerçekleştirebilir.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu