Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma FırsatlarıGıda ve Restoran Bayilikleri

Tavuk Sepeti Franchise Şube Bayilikleri Veriyor

Tavuk Sepeti Yatırımcısına Yüksek Kar Marjı Vadediyor

Konseptiyle yeme içme sektöründe fark yaratan Tavuk Sepeti, yeni açtığı franchise şubeleriyle lezzet noktalarını genişletmeyi sürdürüyor, Birbirinden enfes tarifler geliştiren Tavuk Sepeti, menülerini dünyanın farklı mutfaklarından aldığı ilham ile kendi Ar-Ge mutfağında, özgün yöntemi ile hazırlıyor. Menülerinde özel soslarla marina edilmiş tavuklar, enfes soslu makarna ve çok çeşitli, taptaze salatalarını birlikte sunan Tavuk Sepeti, sektöründe emin adımlarla ilerliyor. En leziz menülerini, profesyonel servis kalitesi ve şık sunumları ile konuklarının keyif alacağı hizmete çeviren Tavuk Sepeti, müşteri memnuniyetini ön planda tutup ilk günkü verdiği hizmeti aynı özenle hijyenik, kaliteli ve herkesin damakzevkine uygun olarak çeşitli alternatiflerle vermeye devam ediyor.

Mükemmeliyetçi yaklaşımıyla kaliteden ödün vermeyen Tavuk Sepeti, hızla büyüyen pazarda yatırımcılara sağladığı franchise fırsatları ile öne çıkıyor. Başarısı kanıtlanmış bir iş modeli sunan marka sürekli büyüyen pazara, sürdürebilir nakit geri dönüşü sağlıyor.

Franchise giriş bedeli 150 Bin TL olan markanın toplam yatırım maliyeti ise 350.000-550.000 TL arasındadır. Franchise sistemiyle büyümeye başlayan Tavuk Sepeti’nin 2019 yılı hedefi 10 adet yeni franchise şube açmak.

Tavuk Sepeti

TAVUK SEPETİ ÖZEL FRANCHISE FIRSATLARI :

Restaurant sektöründe başarılı süreçlerden ve tecrübelerden geçerek yeni bir soluk oluşturmak üzere hızlı gıda tüketiminde branşlaşmaya karar veren, markaya önem veren ve ürün gamını sürekli geliştiren Tavuk Sepeti Sizlere Franchise fırsatı sunuyor…

Tavuk Sepeti tamamen yerli bir firma olup, yabancı firmaların büyük yatırım maliyeti koyduğu tavuk sektöründe yaptığı işi çok şık bir consept ile birleştirip düşük maliyet ilkesinde ilerleyen bir mekanizmadır.

Tavuk Sepeti’nde başarısı kanıtlanmış bir iş modeli vardır. Sürekli büyüyen pazara, sürdürebilir nakit geri dönüşü sağlar.

Çünkü Tavuk Sepeti mükemmelliyetçi yaklaşımıyla kalitesinden ödün vermez…

Kolay Üretim Prosesleri ile hep yanınızdayız…

Benzer sektörlere kıyasla, uygun yatırım maliyetleri ile size kendi işinizi yapma fırsatı sunan, şubelerinde 6-7 personel istihdamı olan Tavuk Sepeti, müşterilerine her zaman taze ürün sunabilmektedir. Yüksek kar marjı vermektedir.

Yan ürünleri ve diğer satılabilecek ürünleri ile cironuzu yükseltmektedir. Ürün çeşitliliği ile her kesime hitap etmektedir. Bölgenizde sizi farklı kılacak lezzetler sunmaktadır.

Türkiye’nin ilgili sektörde en iyi markalarından biri olan Tavuk Sepeti, misafirlerine daima en kaliteli ve lezzetli ürünleri sunmak için sürekli kendini geliştirmeye devam ediyor. Size de sadece bu lezzetleri keyifle yemeniz, keyifle misafirlerinize sunmanız kalıyor…

Sizlerle de yeni başarılara, bir çok sürdürülebilir projeye birlikte imza atmak dileklerimizle…

Franchise Adaylarında Aradığımız Özellikler :

Girişimci bir ruha ve başarma hırsına sahip, başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi olan, yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilen işletmeci franchise adaylarında aradığımız başlıca özelliklerdir.

Kaliteyi misyon vizyonuyla birleştiren Tavuk Sepeti, sizlerle tanışmaktan şimdiden mutluluk duyacaktır.

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK TAVUK SEPETİ

Adres
Panora AVM
Oran Mahallesi Turan Güneş Bulvarı Panora AVM No: 182/231 Çankaya / ANKARA

Telefon
0312 490 10 90

E-mail
info@tavuksepeti.com.tr

Çalışma Günleri
Hafta içi / Hafta Sonu

Çalışma Saatleri
10:00-22:00

http://www.tavuksepeti.com.tr/franchise

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu