Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Technofis Danışmanlık Bayilik Veriyor

Technofis Danışmanlık iş kurmak isteyen girişimcilere yön veriyor. Kendi işinizin sahibimi olmak istiyorsunuz ama hiç bir iş, bilgi ve birikiminiz yok nasıl işimi kurabilirim dediğinizde Technofis Danışmanlık sizlere iş, bilgi, tecrübe, eğitim, kredi gibi birçok alanda yardımcı oluyor, sizlere iş kurma süreçlerinde yanınızda oluyor.

İşinin uzmanı, zamanında teslim eden, işinin arkasında bu işten kazanabileceğine inanan Technofis Danışmanlık, Franchise şubeler ile büyümeye karar vermiştir. Bu nedenle sizleri de bu Yüksek Statülü işe Ortak olmaya çağırıyoruz!

Firmamız 2012 Yılında Bodrumda ilk ofisini açtı. 2012 yılının Temmuz ayında Düzce ilindeki Merkez ofisi ile hizmete başladı. 2012 yılından bu yana Bodrum, Ankara ve Düzce Ofisleri ile işletmelere Yönetim Danışmanlığı Hizmetleri, KOSGEB, Kalkınma Ajansları, AB Projeleri, Fizibilite, Kosgeb Girişimcilik Eğitimleri, TSE Belgelendirmeleri, CE Belgelendirme, ISO Sistem Kurulumu ile Belgelendirmeleri, Marka Tescili, Patent ve Faydalı Model Başvuruları, KOSGEB Desteği ile Kurumsallaşma ve Markalaşma çalışmaları, Türknet Güvenlilk Sistemleri bayiliği, İdeasoft, Webticari, 12 yazılım, Sentez yazılım, Perkon personel kontrol donanımları bayilikleri ile İşletmelerin tüm kurumsal ihtiyaçlarını karşılayabilen bir noktada büyümeye ve hizmet vermeye devam etmektedir.

danizmanlik
İşinin uzmanı, zamanında teslim eden, işinin arkasında olan bir ekip ile 2016 yılında sisteminin tamamen oturduğuna ve başkalarının da bu işten para kazanabileceğine inanan Technofis Danışmanlık bu sektörde Franchise şubeler vererek büyümeye karar vermiştir.

“Birlikte Hep Daha İyiye!” sloganı ile yola çıkan Technofis Kazan, Kazan formülü ile şube ve Güven ağını genişletmekte ve İşletmelerimize sadece Danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra İhracat konusunda da Müşteri Bulma, Gümrükleme ve Satış Sonuçlandırma ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Resmi kurum ve kuruluşlar ile yaptığı KOSGEB Girişimcilik eğitimlerinin yanısıra, Liderlik, Kurumsallaşma, Beden Dili, İş Etiği, E-Ticaret, Yönetim Geliştirme gibi eğitimlerle de bölgesinde gelişmenin ve kalitenin simgesi olmuştur. Halk Eğitim Merkezleri, KOSGEB İl Müdürlükleri, Kalkınma Ajansı il Yöneticilikleri tarafından her zaman tavsiye edilen bir kurum olmanın Haklı gururunu taşıyan TechNofis Danışmanlık, bu güzel mesleğe ilgisi olanlara Franchise fırsatı ile Birlikte, Hep Daha İyiye gitmeye Çağırıyor!

Bayilik Şartları :

  • Minimum 40 m2 ön cephe ofis veya muadili zemin kat dükkan
  • Banyo – Tuvalet
  • Mutfak
  • Yönetici Odası
  • Minimum Franchise ve Kurulum Bedeli 45.000 TL
  • Geri Dönüşüm Süresi 3 – 9 Ay Arasıdır.

Franchise şubeler müşteri ilişkilerini yürütecek, iş ve işlemler merkez tarafından UZMANLAR tarafından yürütülecektir. Gerekli tüm eğitimler uygulamalı olarak merkez tarafından ek ücret talep edilmeksizin verilecektir. Franchise şubelerden başka herhangi bir katılım payı, harç, komisyon alınmayacak olup, iş başı prim ile çalışacaktır. Detaylı araştırmada Adli Sicil Kaydı ve Findeks kredi notu istenecektir.

Bayilik ile ilgili Destekler :

Mobilya, Reklam Malzemeleri, Broşürler, Kartvizitler, Yazıcılar, Panolar, Masaüstü takımları, Tabelalar, Personel Eğitimleri, Franchise Muhasebe ve Hizmet programı Franchise ücretine dahil, Bilgisayar ve diğer sarf malzemeleri hariçtir. Bölge koruması ve eğitim desteği bulunmktadır.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :

Minimum Franchise ve Kurulum Bedeli 45.000 TL
Geri Dönüşüm Süresi 3 – 9 Ay Arasıdır.
Ortalama kar marjı %100 dür.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  Serdar Demirbilek
Telefon :  380 5121546
Web Sitesi : technofis.com
E-posta Adresi :  franchise@technofis.com
Adres :    Düzce Ofis:  Cedidiye Mahallesi Mimar Sinan Caddesi Kavakli Sokak No: 9 / 101
Merkez / Düzce

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu