Anasayfa / İş Fikirleri ve Yeni İş Kurmak / Tek Bir Jetonla Kurulabilen Modüler Mobilya Serisi

Tek Bir Jetonla Kurulabilen Modüler Mobilya SerisiJapon tasarım şirketi Nendo, aletlerin yerine tek bir jetonla kurulabilen modüler mobilya serisi üretti.

Ikea gibi firmalar, kolay birleştirilebilir ürünleriyle ün kazandılar. Fakat bu birleştirme işlemi herkes için o kadar da kolay olmayabiliyor. Bunun farkında olan Japon tasarım şirketi Nendo, aletlerin yerine tek bir jetonla kurulabilen modüler mobilya serisi üretti.

ofon
Büro malzemeleri satan Kokuyo mağazası için geliştirilen bu mobilya, hızlı gelişen işverenler ya da esnek iş düzenine sahip küçük şirketler için üretilmişti. Her bir parça basıldığı zaman ortaya çıkan plastik butona sahip ve bir jeton sayesinde, her bir parçanın ek yerleri bükülebiliyor. Ek yerler birbirne bağlandığı zaman, bu bağlantıyı sabitlemek için, plastik tuş geri itiliyor. Bu sistem, kullanıcıların, hangi aleti kullanacaklarına karar verme stresini yaşamadan parçaları kolayca bir araya getirmesini ya da birbirinden ayırmasını sağlıyor. Eğer mobilya, bir araya getirilmek için biraz doğaçlama gerektiriyorsa, bu kolayca ve hızlıca yapılabiliyor. Tüm bunlara ek olarak, her bir parça, bir diğer parçanın yerine kullanılabiliyor. Örneğin, zemin parkeleri, rezeli kapılara ve etajerler, masa ayağı olarak kullanılabiliyor.

Jeton bazlı birleştime mekanizması, kullanıcıların, mobilya serisinin modüler doğasını bir avantaja çevirmelerini sağlıyor. Şu anlık sadece tek seferlik birleştirme işlemine izin vermesine rağmen, ev sahiplerinin bu sistem ile birlikte, mobilya işlerini ne kadar kolay ve kısa sürede halletiklerini görmek çok da zor birşey değil.

Website: www.nendo.jp

www.myfikirler.com

  100 Bin TL ve Altında Sermaye İle Yapılacak Trend İş FikirleriYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Başarılı Fintech Girişimleri ve Para Kazanmanın Pratik Yolları

Türkiye bankacılık ve finans teknolojileri alanında ABD ve Avrupa’dan daha ileride. Dünyanın pek çok bankasında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir