Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Tek Kullanımlık Rulo Seccade

Tek Kullanımlık Rulo SeccadeSECCADELİK
TÜM İŞLETMELERE VE KURUMLARA YENİ BİR HİZMET ANLAYIŞI GETİRİYOR..

Her kurumun vaya işletmenin (lokantalar, oteller hastahaneler fabrikalar belediye binaları vb devlet kurumları) mescit veya toplu ibadet alanlarında işletme müşterilerinin veya kurum çalışanlarının memnuniyetini artırmak için ücretsiz olarak tek kulanımlık seccade hizmeti sunarak insanları hem sağlık hem hijyen adına önemsediğinin ifadesi olacaktır….sakız parası maliyetine bir hizmetle güzel bir memnuniyet ortaya çıkarmak için…her kuruma her işletmeye bir seccadelik ve iç malzemesi (ruloseccade) satışı yaparak bir iş bir kazanç kapısı oluşturun…

seccadelik

RULO SECCADE NEDİR ?

Tek kulanımlık 100 adet seccadenin bir bütün olarak rulo halinde üretilmesiyle oluşturulan tasarımdır. Daha çok işletmelerin, kurumların ibadet alanı olarak ayırdıkları mescit bölümlerinde müşterilerine özel ve ücretsiz bir hizmet sunmalarına katkıda bulunmak amaçlı tasarlanmıştır.
Amaç hijyene uygun olarak özenli bir ibadet imkanı ve alanı sağlar. Tek kullanımlık seccadelere göre fiyat olarak daha uygundur.. Hastahaneler, restaurantlar, düğün salonları, Oteller, havaalanı mescitleri , AVM mescitleri, fabrikalar vb işletmeler için tasarlanmıştır. Ortak ibadet mekanlarında kişiye özel kullanıma uygun pratik ve ekonomiktir. Dilerseniz kendi işletmenizde müşterilerinize tek kullanımlık seccade ile özel bir hizmet sunabilirsiniz, dilerseniz bölgenizdeki işletmelere seccadelik (ruloseccadenin takıldığı aparat) ve tek kullanımlık rulo seccade satışı, devamında da bu işletmelere ürün teminini yapabilirsiniz.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Adet: 1rulo 100 adet
En 51 cm (Bobin)
Boy:120 cm İstenilen her ölçüde imalat yapılabilir.
Kağıt 22gr/m2 ve 30gr/m2 1.Kalite Havlu Kağıt
Laminasyon 10micron Opak YYPE
Baskı ( Standart )
Baskı Şekli Flekso – Tek renk
Ambalaj Şekli:6 Adet Rulo / Koli ( Ölçüye Bağlı )
Açıklama: Bu üründe en ölçüsü sabit olarak imal edilmektedir.
Örtü Rengi BEYAZ
Baskı Rengi.yeşil ( istediğiniz renk tercihinde bulunabilirsiniz
Minimum sipariş: 6 koli
%100 antibakteriyel özel bir tekstil malzemesinden üretilmiştir.
%100 dönüşümlü olması seccadenin değerini koruduğu gibi atık oluşturmamaktadır.

  Ve-ga Organizasyon Mobil Sinema Sistemleri Bayiliği

İletişim

www.seccadelik.com
05533491140
Turan Gökçe
info@ruloseccadelik.com
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Ebrar Group Türkiye Genelinde Bayilikler Verecek

Ebrar Group, Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki firmamıza Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir