Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Tekimsan Bayilik Veriyor

TEKİMSAN
İhracatta da iddialı

tekimsanİstanbul merkezli Tekimsan, 1981’den bu yana faaliyet gösteriyor. Şirket, yüzme havuzu inşa ediyor. Aynı zamanda arıtma tesisi, süs havuzu, jakuzi,, aquapark ve sauna tesisleri kuruyor. Firma havuz ekipmanları da üretiyor. Üretim tesisi İstanbul Ataşehir’de bulunuyor. Şirket şu sıralar Tuzla’da yeni bir üretim tesisi kuruyor.

Firmanın Ege, Akdeniz ve İç Anadolu Bölgelerinde üç bayisi var.

Satış potansiyeli olan bölgelerden gelecek bayilik taleplerini değerlendireceklerini belirten Tekimsan Üretim Müdürü Adem Yıldız, “2013’te, yeni bayilikler oluşturmayı hedefliyoruz” diyor.

Firma, havuzlarını Pina markasıyla piyasaya sunuyor. Hazır havuz modellerinin yanı sıra proje bazlı çalışmalar da yapıyor. Şirket müşterilerine havuz konusunda oldukça zengin seçenekler sunuyor. Kısa sürede kurulabilen portatif havuzların yanı sıra olimpik havuzlar da inşa ediyor. Bunların yanı sıra büyük Sinpaş Bosphonıs, Var-yap Meridian gibi büyük konut projelerinde yüzme havuzları ve filtrasyon tesisleri de kurmuş.

Tekimsan, yurtiçi satışlarının yanı sıra ihracat da yapan bir firma. Şirket, başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 52 ülkeye ihracat yapıyor.

Telefon: 0216 471 82 55

E-posta: info@tekimsan.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu