İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliğiİş Fikirleri ve İş Kurmak

Teknolojik İş Girişimleri

Çatı yalıtım teknolojisi
Çevre dostu konut projeleri geliştiren PolonyalI bir şirket, yeni projesi için çatı yalıtım teknolojisi arıyor. Söz konusu teknoloji uygulanmaya hazır olmalı.
Referans numarası: 10 PL 64BH 3JF6

Sunum için online işbirliği platformu
Londra merkezli bir firma, karşılıklı konuşma, karar verme ve sunum için online işbirliği platformu geliştirmiş, internet üzerindeki uygulamalarda kullanılacak bu platformun ürün sunumundan sanal tur oluşturmaya, halk müzakeresinden elektronik öğrenmeye (e-learning) birçok farklı alanda uygulama imkanı bulunuyor. Firma, lisans anlaşması yapmak istiyor.
Referans numarası: 11GB 4406 3NE8

Teknoloji tabanlı ürün tasarımı
iskoçya’da faaliyet gösteren bir firma, tüketici ürünleri, medikal aletler ve bilimsel cihazlarda uzmanlaşmış. İskoç firma, bu alanlardaki tasarım ve ürün geliştirmeyle ilgili deneyim ve yeteneğini paylaşmak istiyor. Bu doğrultuda teknik destekli ticari anlaşmalar yapılacak.
Referans numarası: 12 GB 46P4 301D

Gıda ürünleri için kişiye özel koruyucu
Mikrobiyal koruma alanında faaliyet gösteren DanimarkalI bir firma, gıda ürünleri için kişiye özel koruyucu çözümler geliştirmiş. DanimarkalIlar, gıda işleme endüstrisinde faaliyet gösteren şirketlerle teknik destekli ticari anlaşmalar yapmak istiyor.
Referans numarası: 12 DK 20B7 302N

Hızlı prototiplendirme teknolojisi
Macaristan’da faaliyet gösteren bir şirket, endüstriyel ürün tasarımı ve üretimi konusunda yenilikçi bir teknoloji geliştirmiş. 3D (üç boyutlu) bilgisayar destekli tasarıma dayalı bu teknoloji, hızlı prototiplendirme, hızlı şekillendirme, hızlı imalat, tersine mühendislik, 3D tarama gibi özelliklere sahip. Ürün geliştirme için harcanan süreyi azaltan teknoloji, geleneksel sistemde kullanılan herhangi bir modele ihtiyaç duymuyor ve optimum fiyat/performans oranında ürünlerin imalatına destek oluyor.
Macar şirket, ürün tasarımı konusunda dış kaynak kullanan firmalarla ticari anlaşmalar yapmak istiyor.
Referans numarası: 11 HU 50S2 3KIQ

Endüstriyel ve evsel kullanım için akıllı priz
Endüstriyel ve evsel kullanım için akıllı priz geliştiren ve patentini alan bir firma, ürünlerini Türkiye’de satabilecek şirketler arıyor.
Referans numarası: 11 ES 28G2 3NIT

Stok akış takip sistemi
Kurum içi bilgi, ürün ve stok akışı ve bu akışın takibini sağlayan sistemler konusunda uzmanlaşmış bir İtalyan şirketi, ticari aracılar arıyor.
Referans numarası: 20120109021

Metal profil yağ akış teknolojisi
PolonyalI bir KOBİ, değişik biçimlerde metal levha ve metal profillerden yağ akışı temizleme teknolojisi arıyor. Söz konusu yöntem, metal profillerin bakımdan önce temizlenmesini ve kullanılan ayraçların işlem boyunca geri dönüşümünü sağlamalı. PolonyalI firma, metal kabin üretiyor ve metal konstrüksiyon alanında faaliyet gösteriyor.
Referans numarası: 12 PL 62AQ 3NVF

Daha fazla bilgi için
EBIC-Ege telefon: 0232 343 44 00-150
Faks: 0232 374 42 89
ilgili kişiler: Tutku Asarkaya (işbirliği teklifleri),tutku.asarkaya@ebiltem.ege.edu.tr Çağatay Çalı (Yeni teknolojiler), cagatay.cali@ebiltem.ege.edu.tr
Web: www.ebicege.org.tr
NOT: Başvurularınızı referans numarası ile yapabilirsiniz.

ERSAN ÇIPLAK

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu