İş Fikirleri

Telefonlardaki Kilit Ekranı Reklamları İle Para Kazandıran Uygulama

Android kilit ekranı reklamları, tüketiciler için yeni bir para kazanma kaynağı.Akıllı telefonlardaki reklam alanları adeta bir emlak bürosuna dönüştü ve yeni bir akım olan Locket sayesinde, kullanıcılar, telefonlarındaki kilit ekranlarını, para kazanmak için satabiliyorlar.

locket

Tüketicilerin Donate Your Desktop projesi sayesinde, uzun bir süredir masaüstü arka planlarına reklam yerleştirerek bağış amaçlı para kazanabiliyorken, bilgisayar endüstrüsi yavaş yavaş mobil platformlara doğru kaymaya başladı. Akıllı telefonlardaki reklam alanları adeta bir emlak bürosuna dönüştü ve yeni bir akım olan Locket sayesinde, kullanıcılar, telefonlarındaki kilit ekranlarını, para kazanmak için satabiliyorlar.

Android işletim sistemine sahip olan cihazlar için geliştirilen bir uygulama, reklam, teklif, film fragmanları ve yeni ürünler gibi hedeflenmiş içeriği kullanıcıların kilit ekranına getiriyor. Kullanıcılar telefonlarını kontrol ettiği zaman, kilidi açmak için genel hareket olan sağa kaydırıyorlar ve böylece telefonun ana ekranına ulaşıyorlar. Sola kaydırdıklarında ise, karşılarına reklam çıkıyor. Hangi hareketi yaparsanız yapın, her bir kilit açışınızda $0,01 kazanıyorsunuz. Bu düşük rakama rağmen, kullanıcıların gün içerisindeki telefonla olan ilişkileri düşünüldüğünde, ortaya gayet güzel bir fiyat çıkıyor. Fakat şimdilik, Locket, saat başı maksimum ödemeyi $0,03 olarak sınırlandırmış.
Geleneklerin dışında reklam kampanyası olan Locket modeli sayesinde, kullanıcılar reklamları gizlemek için para ödemek yerine, o reklamları görerek para kazanabilecekler. Ayrıca gösterilen reklamlar, banner boyut yerine tam boyut olarak görüntüleniyor. Böylece ilk bakışta kullanıcının tüm dikkatini çekebiliyor. Şimdilik, Locket, sadece Dominos and Sears gibi ünlü markaların bulunduğu 8 adet marka ile birlikte çalışıyor. Düşük kaliteli şirketlerle çalışmıyor. Akıllı telefonların insanların dünyalarını genişleten bir aygıt olduğunu düşünürsek, bu ilginç proje sayesinde kullanıcılar oturduğu yerden para kazanabilecek mi?

Website: www.getlocket.com

kaynak : www.myfikirler.comEtiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu