Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Ticari İşbirliği ve fark yaratan iş fikirleri

Ticari İşbirliği ve fark yaratan iş fikirleriTarım makineleri için led aydınlatma

Römork ve tarım makineleri için LED aydınlatma sistemleri üreten İrlandalI firma, Türkiye’de distribütör arıyor. İrlandalI firma, tarım veya tarım teknolojisi pazarı bilgisine sahip deneyimli firmalarla ticari işbirliği yapacak.
Referans numarası: BOIE20130710002

ticari isler

İş kıyafetleri üreticisi distribütör arıyor

Yüksek görünürlük ve koruyuculuk özelliklerine sahip giysiler de dahil olmak üzere hemen hemen her sektör için iş kıyafetleri üreten Ingiliz firma, ürünlerini Türkiye pazarına sunmaya hazırlanıyor. Firma, bu doğrultuda İşbirliği yapabileceği firmalar arıyor. Ingiliz firma aynı zamanda karşılıklı üretim anlaşmaları yapabileceği partnerlerle de temas kurmak istiyor. Referans numarası: BOUK20130718006

Alman pazarına özel yorgan ürettirecek

Perakende ve toptan satış yapan Hollanda merkezli firma “Alman boyu” yorgan üreticisi veya toptancısı arıyor. Yorgan boyutları Alman pazarı için diğer ülkelerde satılan yorgan boyutlarından farklı. Yastık kılıfları 80×80 cm, yorgan kılıfları 135×200 cm, 155 x 200 cm veya 150 x 220 cm olmalı.
Referans numarası: BRNL20130725001

Yüksek kaliteli “metal kumaş”

Yün ve kumaş İmalat sektöründe birkaç yıldır faaliyet gösteren bir İtalyan firma, “metal kumaş” adı verilen yenilikçi bir lif üretiminde uzmanlaşmış. Bu yüksek teknik özellikleri ve benzersiz parlak görünüşlü malzeme, eşit oranlardaki yün ve bakırdan yapılmış. Italyan şirketi söz konusu yeni ürünün satışı yapabilecek firmalar arıyor. Bu ürünün kullanım alını İse oldukça geniş. Tersane, otel, kaplıca ve spa merkezlerinde kullanım imkanı bulunuyor. Ayrıca mobilya üreticileri tarafından da kullanılabiliyor.
Referans numarası: 13 it 52T3 3RX
Italyan şirketi söz konusu yeni ürünün satışı yapabilecek firmalar arıyor.

Bu ürünün kullanım alını İse oldukça geniş. Tersane, otel, kaplıca ve spa merkezlerinde kullanım imkanı bulunuyor. Ayrıca mobilya üreticileri tarafından da kullanılabiliyor.
Referans numarası: 13 it 52T3 3RX

  Tüketiciler sürülebilir peynirlere büyük ilgi gösteriyor

Kimya alanında yenilikçi bir teknoloji

Ispanya’da bir araştırma merkezi, yoğun gazların ve basınçlı sıvıların kullanıldığı bir teknoloji geliştirmiş. Bu teknolojiyle ilaç ve saf kimyasalların etkinliği geliştiriliyor. Araştırma merkezi İlaç, blyomoleküler veya saf kimyasal üretim yapan firmalarla lisans anlaşması yapmak istiyor.
Referans numarası: 12 ES 252K 30S5

Otel tekstili alacak

Oteller için tekstil ürünleri tedarik eden PolonyalI perakendeci ve toptancı firma, otel-ev tekstil üreticileriyle İşbirliği arayışında. Bunun yanı sıra yeni bir teknoloji geliştirmiş. Ortağı olduğu bir İtalyan firmasıyla birlikte geliştirdiği söz konusu teknoloji keten ve pamuk İçin devrimci bir teknoloji olarak değerlendiriliyor. Bu yeni teknolojiyi kullanmak İsteyen firmalarla da lisans anlaşmaları yapılacak.
Referans numarası: 20120217038

İngiliz tarım üreticisi temsilci arıyor

Tarım alanında örnekleme ve test ekipmanları üreticisi İngiliz firma, ürünlerini uluslararası pazarda temsil edecek ticari ortaklar arıyor.
Referans numarası: BOUK20130718004

Orijinal yapı malzemeleri

1988 yılından bu yana metal profil üreten bir Ispanyol şirketi, ürünlerini Türkiye pazarına sunmak istiyor. Ispanyol firma bu doğrultuda inşaat sektöründe deneyimli firmalarla temas kurmak istiyor. İspanyol firma galvanizii çelik kullanarak dekoratif profil, asma tavan, metal tavan, alçı-karton bölmeler gibi birçok yapı malzemesi üretiyor.
Referans numarası: BOES20130711003

Daha fazla bilgi için EBIC-Ege telefon: 0232 343 44 00-150 Faks: 0232 374 42 89

İlgili kişiler: Hüsnü Demir (husnu.demir@ebiitem.ege.edu.tr)

NOT: Başvurularınızı referans numarası ile yapabilirsiniz.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Her Lezzeti Paketleyip Satışa Sunan Konsantre Dip Üretimi İş Fikri

Yeni çeşitleriyle her lezzeti paketleyip satışa sunan ‘konsantre dip’ üretimi iş fikri girişimcilere çok para …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir