Bayilik ve FranchiseBayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Tombiş Bayilik Veriyor

Fast food,gıda,tombiş,bayilik veren, bayilik veren firmalar,bayilik şartları, franchise, franchising, franchising veren firmalar


Sektör :
Fast Food
Kuruluş Yılı : 2005
Toplam Çalışan Sayısı:
Merkez Ülke : TÜRKİYE
Şube Sayısı : 21
Firma Tanıtımı: 1990 Yılında İzmirde başlayarak 2000 li yıllarda Ankara pazarındaki boşluğu fırsat bilip ilk yeri Etlik aşağı eğlence bölgesinde açıldı.Daha sonra Cebeci ,Abidin Paşa,Kc Göksu , Sincan, A City, Ankara Forum AVM de Tombiş şubeleri artmaya başladı.Bünyesinde fast food ve bistro olmak üzere iki farklı konsept bulunmaktadır.Bu iki konseptden en fazla tercih edileni fast food dur.Ürünlerimiz Günün her saati yenebilir ve 7 den 70 e her yaşa hitap eder.Özellikle AVM’lerde aranan bir marka olmaya başlayan TOMBİŞ, Franchıse sistemi ile Türkiye’ nin dört bir yanına ulaşmayı hedefliyor.Toplam şube sayımız 22 olmakla beraber bunlardan 12 tanesi AVM’lerde, 10 tanesi ise caddelerde yer almaktadır.
Bayilik/Franchise Bilgileri
Bayilik Şartları: Franchıse talebinde bulunan yatırımcıdan restorantın başında durarak işi takip etmesi,Hevesli,İşletmeci vasıflarına haiz ve İnsan yönetimine uygun olmasının yanında gerekli finansal güce sahip olması gerekiyor.
Bayilik Paket(ler)inin içeriği : .
Bayilik Verilecek İller : Yurt içinde herhangi bir bölge ve şehir kısıtlamamız yoktur. Talep gelen her bölgeyi değerlendirmekdeyiz.Bunun yanında istanbul bölgesinde diğer bölgelere nazaran kendini hissettiren bir pazar bulunmaktadır.
Yatırım Maliyeti : İşletmecinin toplam yatırım maliyeti Franchıse bedeli ve bilgisayar sistemi de dahil olmak üzere M2’ye göre 100,000.00 TL ile 160,000.00 TL arasında değişmekle beraber kâr marjımızın yüksek olması sebebiyle sermayenin geri dönüşü ortalama 15 aydır.
Ortalama Kar Marjı :
Reklam Katılım Ücretleri : KDV hariç cirodan %1
Gelirden Pay : KDV hariç cirodan %4
Ek Hususlar :
İletişim Bilgileri
İlgili Kişi : EMRE EKŞİ
Adres : CEMAL GÜRSEL CD.64/B CEBECİ – ANKARA
Telefon : 0532 5115686
Faks : 0312 3205888
Web Sitesi : www.tombis.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu