Anasayfa / İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği / Toplu SMS’ i Hangi Sektörler Kullanır

Toplu SMS’ i Hangi Sektörler KullanırToplu sms ve mobil iletişim çözümleri
Teknolojinin hayatımıza getirdiği en önemli yeniliklerden biri, mekân bağımlılığını ortadan kaldırmasıdır. Bu durum kurumlarında iletişim ihtiyaçlarının değişmesine yol açmıştır. Toplusmssitesi.net, kurumların değişen iletişim ihtiyaçlarını anlamak, yorumlamak ve bu ihtiyaçlara en verimli yazılım ve donanım çözümlerini sunmak üzere hayata geçirilmiştir.

Önceliklerimiz;
Müşteri değerleri ile davranışını anlamak ve buna göre davranmak, kullanımı kolay servisler sunmak. Kitlelerin Güven ve Desteğini Kazanmak Pazara Yön Vermek Ortaklıklar ve İşbirlikleri ile sinerji yakalamak. Verimli, hızlı, maliyet duyarlı operasyonlar yürütmek .

SMS Nedir Toplu SMS;
Geleneksel iletişim yöntemlerine göre daha ekonomik, etkili, güvenilir ve çok daha pratik bir iletişim yöntemidir. Temel olarak bir Kısa Mesajın (SMS) tek tek gönderilmesi yerine, binlerce kişiye aynı anda ve daha ekonomik koşullarda gönderilmesi esasına dayanmaktadır. Toplu SMS kullanıcısına, diğer reklam ve tanıtım araçlarıyla kıyaslandığında, kullanıcı ihtiyaçlarına ve kullanım şekline bağlı olarak, bir çok avantaj sağlamaktadır. Bunlar başlıca; Toplu SMS Ekonomiktir, Toplu SMS Etkilidir, Toplu SMS Güvenilirdir, Raporlanabilir, Toplu SMS Pratiktir, Toplu SMS Hedefini bulan bir ok gibidir, Müşteri Sadakatini arttırır Toplusmssitesi.net olarak bizim hedefimiz, girişimcilere toplu sms satabilecekleri altyapıları kurmak ve onların ihtiyaçlarını, pazar dinamiklerini göz önüne alarak, yeni nesil iletişim teknolojilerini bir merkezde toplayan yazılım çözümlerini üretmektir.

Toplu SMS’ i hangi sektorler kullanır;
Sigorta sektoru için;
Araç sigortalarının bitiş tarihi ve zeyil name bildirimleri yapmak için. Ev ve işyeri sigortalarının bitiş tarihlerini bildirmek için. Sigortalıya taksit ödeme hatırlatması yapmak için. Sağlık sigortalılarına, sisteme yeni katılan sağlık merkezlerini ve onlara sağladığınız ek avantajları duyurmak, herhangi bir tedavi sonucunda geçmiş olsun dileklerinizi iletmek için.

Turizm sektoru için;
Müşterilerinizi yeni turlarınıza davet etmek, promosyonlarınızı duyurmak için. Rehberlerinize yeni koltuk bilgilerini, satış bilgilerini, değişen uçuş saatleri ve bilgileri duyurmak için. Bakiye ödemelerini ve son ödeme tarihlerini bildirmek için.

Sağlık sektoru için;
Sağlık sektöründe toplu SMS sistemlerini aşağıdaki örnek ihtiyaçları doğrultusunda kullanabilirler. Yeni check-up için davet edebilir, promosyonlarınızı duyurmak için. Hastalarınıza randevularını hatırlatmak için. Hastalarınızın periyodik olarak alması gereken ilaçları (diyet vs. diğer uygulamaları) hatırlatmak, kontrole gelmeleri yönünde uyarmak için. Acil laboratuvar sonuçlarını iletmek için. Hastalarınıza geçmiş olsun dileklerinizi iletmek için.

Otomotiv sektoru için;
Müşterilerinizi yeni modellerinizin sürüşlerine davet etmek için. Bakiye ödeme hatırlatması için. Bakım servis zamanları hatırlatması için. Servislerde yapacağınız promosyonların duyurularını için. Bakımdan çıkan aracın fatura tutarı ve alınması için, araç sahibine bilgilendirme yapmak için. Sigorta işlemleri yapıyorsanız, sigorta bitim tarihi, zeyilname ve ödeme hatırlatmaları yapmak için.

  Cascade Portatif Süs HavuzlarıEsnaf Odaları için;
Esnaf Odaları toplu SMS,MMS,FAKS sistemlerini aşağıdaki örnek ihtiyaçları doğrultusunda kullanabilirler. Üyelik aidatlarının ödeme tarihlerinin hatırlatılması için. Yönetim kurulu toplantılarına çağrı yapılması için. Davet, toplantı gibi özel gün organizasyonlarının bildirimi için. Üyelerin acil ihtiyaçların bildirimi için. Özel gün kutlamaları (doğum günü, evlilik yıldönümü vs) için.

Perakende Sektörü için;
Perakende sektörü toplu SMS,MMS,FAKS sistemlerini aşağıdaki örnek ihtiyaçları doğrultusunda kullanabilirler. Müşterilerinize yeni promosyonlarınızı duyurmak için. Kredili müşterilerinize ödeme hatırlatması (taksit tutarı, son ödeme tarihi) için. Özel gün kutlamaları (doğum günü, evlilik yıldönümü vs) için.

Eğitim sektörü için;
Eğitim sektörü toplu SMS sistemlerini aşağıdaki örnek ihtiyaçları doğrultusunda kullanabilirler. Öğrenci devamsızlık ve not durumu bildirimi için. Veli toplantılarının bildirimi için. Özel günlerde kutlama mesajları (mezuniyet tarihi, doğum günü, evlilik yıldönümü vs) gönderimi için. Olumsuz hava koşulları nedeni ile iptal olan derslerin bildirimi için. Okul aile biriliği toplantıları ve mezunlar günü bildirimi için. Toplu sms hemen hemen her alanda kullanılan bir iletişim aracıdır eğer sizde bölgenizde toplu sms satarak para kazanmak istiyorsanız, çok uygun fiyatlarla teknik altyapınızı kurup, toplu sms hizmetini, okullara dershanelere pazarlayabilirsiniz.

Toplu sms Pazar büyüklüğü
Türkiyede yaklaşık olarak 61,8 milyon mobil abone bulunuyor. 2010 son çeyrekte 35,8 milyar adet SMS, 27 milyon MMS gönderildi. Sizde bu pazarda yer alabilirsiniz, aşağıdaki grafikler, GSM sektoründe katma değeri servisleri üreten firmaların gelir dağılımlarını göstermektedir, sizde toplusmssitesi.net altyapısını kullanarak bu pazarda yerinizi alabilirsiniz.

Toplu sms sektöründe hizmet vermek için,
Eğer toplu sms ve diğer yeni nesil iletişim hizmetleri vermek istiyorsanız, sizde Sanal Mobil Operatorluk başvurusu yapmanız gerekmektedir, bu lisans ÜCRETSİZ olarak BTK(Bilgi Teknolojileri Kurumu) tarafından verilmektedir.

Sanal Mobil Operator Nedir?
Telekomünikasyon Kurumu’nun Sanal Mobil Operatörlere (Mobile Virtual Network Operator – MVNO) MVNO’lar kendi GSM altyapısına sahip olmadan, bir başka operatörün şebekesi üzerinden hizmet verebilecekler. MVNO modeli oyuncuların bir GSM operatöründen toptan fiyatla hizmet alıp kendi müşterilerine perakende fiyatlarla GSM hizmetleri satması esasına dayanıyor.

Eğer sizde, internet ve bilişimin geleceğe yön veren teknolojiler olduğuna inanıyorsanız bizle irtibata geçebilir ve yüksek getirisi olan bir iş kurabilirsiniz.

Adres
Merkez
Barbaros Bulv. Bahar Sk. No:4 D:9
Balmumcu – Beşiktaş – İSTANBUL

Satış ve Bilgi
0531 701 10 10
0212 275 5 222

http://toplusmssitesi.net
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yurtdışından 20 işbirliği teklifi

Türkiye Odaiarve Borsalar Birliği’ne (TOBB) şubat ayı içerisinde birçok farklı ülkeden işbirliği teklifi geldi. Makarnalık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir