Bayilik ve FranchiseBayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Topmodels Bayilik Veriyor, Uzaktan Kumandalı Araçlar Bayiliği

İş Kurmak İstiyorsanız, İşte Size Türkiye’de Yepyeni Bir İş Dalı!

ŞEHRİNİZİN TEK TOPMODELS MAĞAZASI OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Topmodels, gelişmekte olan “uzaktan kumandalı model araçlar ve hobi sektörü”nde bizimle beraber yola çıkmak ya da devam etmek isteyen girişimciler için “Ayrıcalıklı Bayilik” uygulamasını başlatmıştır.

Eğer sitemizde bu yazıya ulaştıysanız, dikkatinizden dolayı öncelikle sizi tebrik etmek isteriz. Bu yazı sitemizde çok vurgulanmamıştır. Amacımız, para kazanma konusunda istekli, duyarlı, dikkatli yatırımcıları bulmak ve belirlemektir. Bu sebeple şu anda bu yazıyı okuyorsanız, “Ayrıcalıklı Bayi”miz olma ve karşılıklı para kazanma konusunda bir adım öndesiniz demektir.

Ayrıcalıklı Bayilik, işe devam ettiğiniz sürece yaşadığınız şehirde bir başka Topmodels mağazası açılmayacağını ve Topmodels’in ana internet sitesinden şehrinize yapılacak satışlarda bile siz uyurken ya da tatildeyken belli oranda para kazanmanızı garanti eden yepyeni bir Topmodels uygulamasıdır. Böylece, tanıtımını siz yaptığınız halde, herhangi bir sebeple Topmodels ana internet sitesinden alış veriş yapan bir müşteriden de para kazanmanız garanti altına alınmıştır.

Peki biz böyle bir garantiyi size nasıl verebiliyoruz? Cevap çok basit: Eğer bizim ayrıcalıklı bayimiz olarak şehrinizde bir mağaza açmış ve yıllarca bu mağazayı işletmeye devam edebilmişseniz, az ya da çok karşılıklı para kazanıyoruz demektir. Kimse zarar ettiği bir işi yıllarca sürdüremez. Ayrıca yılların tanışıklığından dolayı biri birimizi tanımış, karşılıklı güven ortamı oluşmuştur. Model araç mağazacılığı da deneyimle gelişen bir iş olduğundan, sizinle yıllardır çalışmışken başka biriyle daha ayni şehirde Topmodels mağazası açıp belirsiz bir maceraya girmek, sizi kimseye fayda etmeyecek gereksiz fiyat rekabetlerine sokmak istemeyiz. İşte bu sebeple en başta sözleşmeye koyduğumuz “Şehrinizin Tek Topmodels Mağazası Olma Garantisi”, aslında karşılıklı kazanç çıkarlarımıza uygun ve her iki tarafı da kollayan bir “söz”dür.

Kurucuları arasında Türkiye’nin alarm ve güvenlik sektöründe lider ve tanınmış firması DESİ’nin de kurucu ortaklarından bazılarının bulunduğu Topmodels firması, kurucularının 25 yılı aşkın süredir Türkiye’de 600’den fazla bayi ile çalışmaktan edindiği deneyimlerini şimdi de Topmodels’e taşımaktadır.

Herkese açık bu internet sitesinde siz girişimcilere verebileceğimiz bilgi bu kadardır. Eğer ilk etap için belirlediğimiz aşağıdaki şehirlerden birinde yaşıyor ve şehrin tek Topmodels mağazası olmak istiyorsanız, her geçen gün gelişen ve büyüyen bu sektörde yer alabilmek için, öncelikle aşağıdaki “Topmodels Bayi Başvurusu Kişisel ve Bölgesel Bilgiler Formu”nu tıklayıp, açılan Word dökümanını doldurup bayi@topmodels.com.tr e-mail adresine yollamanız gerekmektedir.

Öncelikli olarak her birinde bir adet Topmodels mağazası açılması planlanan şehirlerimiz aşağıdadır;

Bursa, Kocaeli, Şanlıurfa, Eskişehir, Adana, Mersin, Hatay, Kayseri, Gaziantep, Diyarbakır, Tekirdağ, Muğla, Aydın, Denizli, Malatya, Isparta, Aydın, Konya, Antalya, Bolu, Manisa, Trabzon, Samsun, Ordu, Balıkesir, Kütahya, Erzurum.

Konu ile ilgili her türlü soru ve düşünceleriniz için aşağıdaki cep telefonundan Topmodels franchising sorumlusu Alparlan BAK’ı arayabilirsiniz.

Alparslan BAK, TEL : 0535 2348539

TOPMODELS BAYİİ BAŞVURUSU KİŞİSEL ve BÖLGESEL BİLGİLER FORMU

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu