Anasayfa / Kariyer ve İş / Toyota Yaz Dönemi Staj Programı Başvuruları

Toyota Yaz Dönemi Staj Programı BaşvurularıTOYOTA TÜRKİYE
10 stajyer alacak

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.’de yaz ve kış olmak,üzere iki dönendik staj programı bulunuyor. Üniversite öğrencilerinin yazın, meslek ve ticaret lisesi öğrencilerinin kışın staj yaptığı şirkette bu yıl 10 stajyer istihdam edilecek. Yaz dönemi staj programı için başvurular nisan ayında yapılıyor, mayısta ise mülakatlar başlıyor.

toyota staj
Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş İK Müdürü Ayşe Seda Koytak’ın verdiği bilgilere göre, staj dönemleri haziran-eylül ayları arasında birer aylık dönemler halinde gerçekleştiriliyor. Kış dönemi staj programı içinse lise öğrencileri okul yönetimi tarafından şirkete yönlendiriliyor. Kış stajı okullar tatile girinceye kadar sürüyor. Lise stajyerleri için muhasebe ve servis, yaz dönemi üniversite stajyerleri için ise endüstri mühendisliği, makine mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, işletme, iktisat gibi bölümlerden öğrenciler tercih ediliyor. Kış dönemi stajyerleri kanunun belirlediği ücretten yararlanıyor. Bunun yanında tüm stajyerler şirketin yol, yemek ve sosyal olanaklarından faydalanıyor.

Toyota Staj Başvuru Sayfası İçin Tıklayınız

  İlaç Sektöründe Kariyer İmkanıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir