Giyim Bayilikleri

Trejoli Bayan Giyim Bayilik Veriyor

Trejoli Tesettür Giyim Mağazası Açmak

Tesettür giyim sektöründe yeni bir çığır açan Trejoli Tesettür Giyim yoğun ilgi ve alakanın neticesinde bayilikler vererek tüm Türkiye’de hizmet vermeye başlamış bulunmaktadır. Müşteriler tarafından kalitenin ilgi görmesi ve talebin yoğunlaşması ile birlikte bayilik sistemine geçilmiştir. Firma bayilik ile ilgili birçok şart dâhilinde anlaşma sağlayabilmektedir. İstenilen şartların yerine getirilmesi ile birlikte anlaşma sağlanmakta ve işlemler başlatılmaktadır.

Treoloji Tesettür Giyim

Tesettür Giyim Sektöründe Yer Mi Almak İstiyorsunuz?

Trejoli Tesettür firması aracılığı ile bayilik alabilir ve piyasadaki en kaliteli ürünleri uygun koşullarda satma imkanı bulabilirsiniz. Trejoli Bayan Giyim bayiliği almak isterseniz kendisi aynı zamanda Terörle Mücadele Gazisi Subay olan Hamit YILDIZ’la 0 505 706 47 25 nolu telefon numarasından irtibata geçebilirsiniz.

Firmanın bayilik ile ilgili istemiş olduğu bazı şartlarda bulunmaktadır. Şartların yerine getirilmesi ile birlikte bayilik anlaşması taraflarca yapılacaktır. Bayilikler Türkiye genelinde ve Yurt dışında sınırlı olarak verilmektedir. Bölgesel olarak açılan bir bayinin diğer bayinin işine engel olmayacağı bölge koruması kurallı bir sistem içerisinde işlemler  yürütülmektedir.

Trejoli Giyim Bayilik Şartları Nelerdir?

Öncelikle 2020 yılı itibariyle Trejoli Bayan Giyim oldukça uygun bir teklif ile bayiliklerini vermektedir. Bu fırsat sınırlı sayıda tutulmakta olup her başvuruya verilmeyecektir. 2020 yılı için ilk 5 franchise bayilikten herhangi bir şekilde isim hakkının alınmayacağını firma belirtmektedir. Bayilik noktasındaki en büyük giderler arasında gösterilmekte olan isim hakkı ilk 5 bayiden alınmayacaktır. Ayrıca firmanın bayilik ile ilgili karşılıklı olarak yapılmasını istediği ve vereceği hizmetler ile ilgili taahhütleri şu şekildedir;

  • Açılacak olan bayilik ise ilgili ilk ve en önemli şart olarak bayiliğin konumu hususudur. Konum ile ilgili firmanın bazı beklentileri bulunmaktadır. Bu beklentilerin karşılanması durumunda diğer hususlar incelenmektedir. Konum ile ilgili firmanın beklentisi fizibilite ve uygunluk testlerinden başarılı olmasıdır.
  • Gerekli anlaşmanın sağlanmasından sonra her adımda firma yetkilileri bayiler ile yakından ilgilenmektedir. Danışmanlık adı altında firma tüm bayiliklerinin her türlü sorunu ile ilk elden ilgilenmektedir.
  • Bayiliklerde çalışacak olan personel ile ilgili firmanın beklentileri bulunmaktadır. Trejoli Tesettür Giyim personele özel bir eğitim vermek istemektedir. Verilen bu eğitim ile birlikte bayiliklere dağıtım yapılmaktadır. Personel eğitimi sadece Gaziantep ili içerisinde verilecektir. Firmanın genel merkezi Gaziantep ilinde bulunmaktadır.
  • Trejoli Bayan Giyim yaptığı reklam çalışmaları ile tüm bayilere katma değer sağlamaktadır. Firma her türlü reklam ve geliştirme projesi içerisinde bulunmak istemektedir.
Treoloji Bayan Giyim

Şartlar arasında en önemli ve dikkat edilmesi gereken madde bayilik açılacak olan yerin konumudur. Konumun merkezi bir noktada bulunması son derece önemlidir. Bayilikler ana arterler üzerinde olacak mekânlara verilmektedir. Merkezden kasıt şehir merkezi değildir. Hâlihazırda ilçelerde de bayilik açılması mümkündür. Merkezden kasıt il veya ilçelerin işlek caddeleridir. Firma dükkânlar ile ilgili genişlik konusunda her hangi bir şart sunmamaktadır. Genişlik noktasında bayiler iş potansiyellerini kontrol ederek istedikleri ölçüde çalışmaları mümkündür.

Toptan Bayan Tesettür Giyim’de Öncü Marka; “Trejoli”

Treoloji

Trejoli Bayan Giyim tesettür üzerine üretim yapmakta olan Türkiye de hizmet vermekte olan en iyi ve kaliteli firmalardan birisidir. Toptan bayan giyimde de etkili satışlar yapmaktadır. Yurt içerisinde etkin olduğu kadar uluslar arası Pazar içerisinde de hizmetleri bulunmaktadır. Genel olarak takım, pardösü, kap ve bunlara benzer tesettür kıyafetlerini en kaliteli ve ideal fiyatlara üretimini sağlamaktadır. Firma tamamen üretimini kendisinin sağlanmasından en cazip koşulları bayilerine ve müşterilerine rahat bir şekilde sunabilmektedir.

Bayilik ile ilgili mekanın kiralanması aşamasında ve dizayn noktasında firma yetkilileri anlık olarak bilgilendirme istemektedir. Detayların tespit edilmesinde muhakkak firma ile iletişim kurmak şarttır. Bayilik anlaşmasının yapılması ile birlikte firmanın uzman kadrosu satışların artırılması noktasında her an bilgi vermekte ilgiyi tam olarak sağlamaktadır.

Trejoli Tesettür firması aracılığı ile bayilik alabilir ve piyasadaki en kaliteli ürünleri uygun koşullarda satma imkanı bulabilirsiniz.

Trejoli Bayan Giyim bayiliği almak isterseniz kendisi aynı zamanda Terörle Mücadele Gazisi Subay olan Hamit YILDIZ’la 0 505 706 47 25 nolu telefon numarasından irtibata geçebilirsiniz.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu