Giyim Bayilikleri

TshirtHane Bayilik Veriyor

2000 yılında Gaziantep’te doğan Tshirthane markası alternatif tarzı ve grafik tasarımları ile ürünlerini tüm dünya sokaklarına yaymayı ve genç müşteri kitlesini evrensel boyuta taşımayı hedefleyen bir spor giyim markasıdır.

Hedef müşteri kitlemiz ağırlıklı olarak 11-25 yaş arası, özel okullarda ve kolejlerde eğitim gören gençlerden oluşmaktadır.

Tshirthane

ÜRETİM VE PAZARLAMA

Ana ürün gurubumuz esprili t-shirt’ler olup, bu konuda Türkiye’de ki en organize perakendeci konumundayız. Ürünlerimizin yaklaşık %30’nu yurt dışından ithal etmekte, diğer kısmını ise kendimiz üretmekteyiz.

GENÇ VE DİNAMİK EKİP

Tasarım odaklı üretim, TshirtHane için bir “yaşam tarzı dır. İşte bu yüzden TshirtHane’de, alanında önemli başarılara imza atmış usta tasarımcılarla genç yetenekler bir arada çalışır.
Hızlı moda kategorisinde kendini kanıtlamış yeni yetenekleri de ekibine sürekli olarak dahil eden TshirtHane, yaratılan bu müthiş sinerjiyle yenilikçi ve yaratıcı marka çizgisine kalıcılık kazandırmaya özen gösterir.

KOLEKSİYON VE TASARIM

Tshirthane yeni sezon koleksiyonunda cesurca tasarlanmış grafikler ile özgür ve rahat giyime odaklanmış ürünler yer almaktadır. Bu yeni koleksiyon, yıllarını sokak modası tarzına adamış tasarım ekibi tarafından kurgulanarak ve her detayı defalarca gözden geçirilerek oluşturulmuştur.
Dünya trendlerini yakından takip ederek oluşturulan modeller müşteri memnuniyeti gözetilerek hem satış, hem de tasarım ekibi tarafından detaylarıyla değerlendirilmiştir.

TASARIM ATÖLYESİ

Ürün ve model çeşitliliğini daha da zenginleştirmek ve dünya standartlarında tasarım oluşturmak amacıyla TshirtHane, tasarim atölyesi projesiyle profesyonel tasarımcılarla ortak çalışmalar gerçekleştirir. Tasarım süreci boyunca araştırma ve geliştirme çalışmalarına devam eden ekip, mümkün olan her bilgi kaynağını kendileri için bir “ilham kaynağına” dönüştürmeye çalışır.
Tasarım sürecinde, koleksiyonun çizgileri şekillenirken genç ve yaratıcı bakış açısı da ortaya çıkmaya başlar. Bu projedeki beklentimiz yıllık yaklaşık 5000 farklı model geliştirmek, bu zengin çeşitliliği “estetik değer”, “özgünlük”, “işlevsellik” ve “üretilebilirlik” kriterleriyle sıkı bir değerlendirmeye tabi tutar. Bu projenin asıl amacı; ülkemize hem genç tasarımcılar kazandırmak, hem de onlara oturdukları yerden ek kazanç sağlamaktır.

CIVIL CIVIL, RENKLİ VE HAREKETLİ

Renkli, mutlu ve cıvıl cıvıl yaşamaktan ödün vermeyenler için TshirtHane özel olarak tasarladığı Sweetthings koleksiyonu, sevimli ve zevkli detaylarıyla geniş bir müşteri kitlesine hitap ediyor. Eğlenceyi ve renkliliği tepeden tırnağa üzerinde taşımak isteyenlere benzersiz seçenekler sunan Sweetthings koleksiyonunda; renkli payetli baskılı t-shirtler, sweat shirtler, baskılı atletler, cıvıl cıvıl şortlar ve birbirinden hareketli boxer ürünleri yer alıyor. Büyük bir talebe cevap veren bu ürün grubu için TshirtHane bünyesinde özel bir tasarım ekibi kurulmuştur.

HIZLI BÜYÜYEN GENÇ MARKA

Başarılı üretim ve markalaşma stratejileri sayesinde hazır giyim sektöründe kısa sürede önemli başarılara imza atan, konsept mağazacılık anlayışıyla sektörde önemli bir boşluğu dolduran TshirtHane, dünyanın önde gelen şehirlerinde ve Türkiye genelinde yatırımlarına devam etmekte ve stand ağını genişleterek büyümeyi kesintisiz olarak sürdürmektedir.

GELECEKTE TSHIRTHANE

Hızla değişen tüketici beklentilerine daha hızlı yanıt verme ilkesiyle, müşteri ve bayi memnuniyetini arttırmayı; 2015 yılına kadar tamamlamayı planladığımız değişim ve yenilenme sürecinde, dekorasyondan hizmet standartlarına kadar tüm alanlarda yeniliklere öncülük yapmayı planlıyoruz.

Ürün çeşitliliğimizi yıllık 3.000’in üzerine taşımayı hedefliyoruz. Dünya çapında söz sahibi markalar arasında yer almayı hedefliyoruz. Hedeflerimizden diğeri ise 2015 de AVM lere franchising mağazalar açtırmakdır.

Tshirthane Bayilik Bilgileri

Bayilik Kategorisi : stand
Kuruluş Yılı : 2000
Bayi Sayısı : 6

Bayilik Şartları :

• 1200 TSHIRT
• 1200 AKSESUAR
• STAND+KURULUM(max.3×3)
• İP GUVENLİK KAMERA SİSTEMİ
• %20 DEĞİL %100 DEĞİŞİM ve KAR
• POŞET DESTEĞİ FİZİBİLİTE DESTEĞİ
• STAND AVM’DE OLMAK ZORUNDADIR.
• BAYİ MARKAYA BAĞIMLI KALMAK ZORUNDADIR.
• İSİM HAKKI BEDELİ ALMIYORUZ.

Bayilik Destekleri :

• HER SEZON PERSONEL TSHIRT’Ü
• HER AY YENİ KATALOG
• EĞİTİM DESTEĞİ
• EL İLANI DESTEĞİ
• REKLAM DESTEĞİ PAZARLAMA DESTEĞİ

Bayilik Yatırım Maliyeti : 20.000 TL
Tshirthane Bayilik Adresi
Yetkili: Fatma Yıldız (Bayilik Sorumlusu)
Adres: Merkez: İncilipınar mah. nail bilen cad. uğur outlet center kat 1 Şehitkamil/Gaziantep
Tel: 0505 896 7881
0342 323 7707
email: bayilik@tshirthane.com
Web: tshirthane.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu