Başarılı Girişimcilik

TTNET’ten liderlik ve girişimcilik programı

TTNET girişimcilik alanında yeni başarı hikâyelerinin ortaya çıkmasına destek olmak ve ekonomisinin kalkınmasına katkıda bulunmak amacıyla girişimcilere sunduğu desteklere liderlik ve Girişimcilik Programı ile bir yenisini ekledi. TTNET ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi işbirliği ile hayata geçecek olan liderlik ve Girişimcilik Programı’nda, girişimci ve yönetici adayları iş hayatının inceliklerini ünlü CEO’lardan öğrenecek.

Teknoloji-Vadisi

Bu ay başlayacak olan programda, Eczacıbaşı Holding CEO’su Erdal Karamercan, Hava Yolları CEO’su Temel Kötü, Coca-Cola içecek CEO’su Burak Başarır, ALJ Holding CEO’su Ali Haydar Rozkurt, TTNET CEO’su Abdullah Kava gibi deneyimli isimler ders verecek. CEO’lar özellikle girişimcilerin doğru iş modelleri kurmalarını sağlayacak ipuçları ile katılımcılara başarı yolunda kılavuzluk edecek.

TTNET’in yürüttüğü projeler arasında, girişimcilere iş fikirlerini test etme ve olgunlaştırma imkânı sunan TTNET Teknoloji Vadisi Programı’ ve girişimcilere yönelik yurtdışı eğitim programları yer alıyor. Liderlik ve Girişimcilik Programı’na kayıt için www.biiyem.boun.edu.tr adresinden veya 0212 257 31 27 / 0212 359 47 52 numaralarından bilgi alınabilir.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu