Anasayfa / Kariyer ve İş / Türkçe Ön Yazı Örneği 1

Türkçe Ön Yazı Örneği 1Sayın İnsan Kaynakları yetkilisi,

Eğitimim, tecrübelerim ve yeteneklerim aracılığıyla ilgili pozisyonlarda değerlendirilmek üzere özgeçmişim ekte yer almaktadır.

Yüzeysel ve tek yönlü iletişim yerine tüketicilerin marka ile eğlenceli, ilgi çekici ve bilgilendirici deneyimler yaşamasına olanak tanıyan benzersiz bir platformda; Tüketicilerle etkileşim kurmak, iletişim stratejileri geliştirmek, bu stratejiyi yaratıcı biçimde uygulayabilen bir ekip ile çalışmak istiyorum.

Aşağıda belirttiğim deneyim, bilgi ve becerilerimin bu göreve değer katacağına inanıyorum.
– Çeşitli kaynaklar üzerinden pazar araştırmaları yaparak, potansiyel müşteri portföyünü geliştirmek ve yeni müşteri kazanılması faaliyetlerini yürütmek.
– Ana ve paralel sektördeki gelişmeleri ve teknolojik yenilikleri yakından takip ederek güncelliği yakalamak. Elde edilen verilerle şirket karlılığına veya kurumsal faaliyetlerine katkı sağlamak.
– Değişimleri ve gelişimleri izleyerek bağlı olduğu departman ve şirket stratejilerinin bunlara göre yeniden oluşturulması için öneri tekliflerinde bulunmak ve projeler üretmek.
– Reklam çalışmaları, fuar, tanıtım organizasyonları, promosyon çalışmaları gibi geniş pazarlama faaliyetlerini planlayıp uygulayabilmek.
– İş süreçlerinin iyileştirilmesi için her türlü bilgiyi zamanında, doğru ve eksiksiz temin etmek. Ve bu çalışmalarını diğer departmanlar için bilgi, rapor ve yeni süreç haline getirebilmek.

Karşılıklı fikirlerimizi paylaşabilmek adına sizlerle tanışmayı isterim.

Saygılarımla,

Ad-SOYAD
İletişim Bilgisi

  Kırklareli Üniversitesi Öğretim Elemanı AlımıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Konferanslara Katılarak Parlak Bir CV Yazmak

Parlak ve ilgi çekici bir CV yazmak. Orijinalinin simülasyonu olan Model Birleşmiş Milletler (MUN) konferansları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir