Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Türkiye’nin Parti Marketi” “Parti Dünyası” Bayilikler Veriyor

parti dunyasi bayilikTürkiye’nin Parti Marketi” “PARTİ DÜNYASI” 2005 yılında kurulmuş olup İstanbul, Ankara, Adana, Muğla, Samsun, Hatay, İzmit, İzmir ve Kıbrıs da ki mağazaları ile parti sektörüne öncülük etmektedir. Parti malzemelerinde Amerikan firması olan Creative Converting LTD firmasının, balonlarda Convergram Meksika firmasının tek yetkili Türkiye distribütörüdür.Aynı zamanda sektörün önde gelen üretici firmalarının da bayisidir.

Parti Dünyası koleksiyonunu birbirinden özel ürünler oluşturmaktadır.”Özel günler için özel ürünler “ sloganıyla yola çıkan Parti Dünyası başarısını başarısında bayilerinin rolü büyüktür. Aynı zamanda 2000 yılında beri parti organizasyonlarında da faaliyet gösteren Parti Dünyası tüm bayilerine birbirinden özel ürünler sayesinde benzersiz partiler organize etme imkanını da sağlar.

Bayilik Şartları : Parti Dünyası bir mağazacılık konseptidir. Ürünler merkez tarafından belirlenir ve koleksiyonun içine dahil edilir. Bu koleksiyona dahil olabileceğini düşündüğünüz ürün önerileriniz var ise satın alma bölümümüze bildirmeniz yeterlidir.

Bayilik Destekleri : Bayi’nin 3 günlük ürün ve satış eğitim süreci başlar, bu eğitimlere tam anlamıyla katılmak zorundadır. Aynı dönemde mağaza kiralaması ve dekorasyon faaliyetleri başlar. Dekorasyon projesi Parti Dünyası tarafından ücretsiz olarak verilir. Bayi projeye sadık kalmak şartı ile uygulamayı dilerse Parti Dünyası’nın önerdiği firmaya dilerse kendi belirlediği bir firmaya yaptırabilir.

Bayi mağaza kiralama işlemlerini tamamlar ve kira kontratı imzalar. Açılıştan 3 gün önce mağazada olacak şekilde ürünler merkezden gönderilir. Dekorasyon açılıştan en az 2 gün önce hazır olur ve ürünler yerleştirilir. Açılışa 1 gün kala merkezden bir yetkili ürün dizilim ve sergilemeye destek için mağazaya destek verir.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : Parti Dünyası’nda her şey dahil kurulum maliyeti ortalama 40.000 – 80.000 TL + KDV’dir. Toplam yatırım değeri kiralanan mağazanın metrekare alanı, cephesi, kiralandığı andaki fiziksel durumu ve açılışta beklenen iş kapasitesiyle orantılı olarak farklılık gösterebilir. Yatırım bedeline dekorasyon projesi, dekorasyon ve rafta duracak tüm ürünlere kadar her şey dahildir. İdeal metrekare değerleri 60-200 arasıdır. Standlar için 25-35 dir.

Bayilik için ek şartlar : Parti Dünyası bir mağazacılık konseptidir. Ürünler merkez tarafından belirlenir ve koleksiyonun içine dahil edilir. Bu koleksiyona dahil olabileceğini düşündüğünüz ürün önerileriniz var ise satın alma bölümümüze bildirmeniz yeterlidir.

Adres: Merkez:Maltepe Litros Yolu Elçin İş Merkezi No 401 Bayrampaşa
İl: İstanbul
İlgili Kişi : Gaye Özbal
Telefon Numarası : (212) 6623574
E-posta : info@partidunyasi.com
Web Sitesi : www.partidunyasi.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu