Emlak Bayilikleri

Turyap emlak yeni bayilik

Turyap emlak yeni bayilik – Turyap bayilik şartları. Turyap, Türkiye’nin en yaygın emlak organizasyonlarından biri. Şirketin yurt genelindeki şube sayısı 382’ye ulaştı. Bu şubelerin tamamı franchising sistemiyle açıldığını belirten Turyap Genel Müdür Yardımcısı A. Fatih Aktolga, Belçika, Almanya, Azerbaycan ve KKTC’de ofislerinin bulunduğunu söylüyor.

Türkiye genelinde franchising sistemiyle yeni şubeler açmaya devam eden Turyap, franchise adayının en az lise mezunu (büyük şehirlerde gelir seviyesi A ve A+ düzeyinde olan bölgelerde ise üniversite mezunu ve en az bir yabancı dil bilen) olma şartı var. Ayrıca ofis programlarını etkin derecede kullanabilmesi, ticari sicili temiz ve sabıka kaydı bulunmaması ve işinin gerektirdiği beceriye sahip olması gerekiyor.

Turyap emlak yeni bayilik
Turyap emlak yeni bayilik

Ofis büyüklüğü ve işyeri özellikleri ise diğer şirketlerle benzerlik gösteriyor. Ofis büyük şehirlerde en az 60 metrekare, diğer illerde ise 40 metrekare olması şart. Ofisin ana cadde üzerinde ve ulaşımı kolay bir yerde bulunması gerekiyor. Aktolga, Turyap’ın franchise giriş bedelinin bölgeye göre 6 bin ile 20 bin dolar arasında değiştiğini söylüyor. Bir ofisin ortalama yatırım tutarı 10 bin ile 20 bin dolar arasında değişiyor.

İletişim için telefon: 0212 373 13 00
E-posta: info@turyap.com.tr
Web: www.turyap.com.tr

Daha fazla bilgi için: emlak bayilikleri

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu