Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Emlak Bayilikleri / Turyap Emlak yeni bayilik – Turyap bayilik şartları

Turyap Emlak yeni bayilik – Turyap bayilik şartlarıTuryap Emlak yeni bayilikler veriyor
Turyap Emlak yeni bayilik-Turyap bayilik şartları
Turyap, Türkiye’nin en yaygın emlak organizasyonlarından biri. Şirketin yurt genelindeki şube sayısı 382’ye ulaştı. Bu şubelerin tamamı franchising sistemiyle açıldığını belirten Turyap Genel Müdür Yardımcısı A. Fatih Aktolga, Belçika, Almanya, Azerbaycan ve KKTC’de ofislerinin bulunduğunu söylüyor.
Türkiye genelinde franchising sistemiyle yeni şubeler açmaya devam eden Turyap, franchise adayının en az lise mezunu (büyük şehirlerde gelir seviyesi A ve A+ düzeyinde olan bölgelerde ise üniversite mezunu ve en az bir yabancı dil bilen) olma şartı var. Ayrıca ofis programlarını etkin derecede kullanabilmesi, ticari sicili temiz ve sabıka kaydı bulunmaması ve işinin gerektirdiği beceriye sahip olması gerekiyor. Ofis büyüklüğü ve işyeri özellikleri ise diğer şirketlerle benzerlik gösteriyor. Ofis büyük şehirlerde en az 60 metrekare, diğer illerde ise 40 metrekare olması şart. Ofisin ana cadde üzerinde ve ulaşımı kolay bir yerde bulunması gerekiyor. Aktolga, Turyap’ın franchise giriş bedelinin bölgeye göre 6 bin ile 20 bin dolar arasında değiştiğini söylüyor. Bir ofisin ortalama yatırım tutarı 10 bin ile 20 bin dolar arasında değişiyor.

İletişim için telefon: 0212 373 13 00 E-posta: info@turyap.com.tr Web: www.turyap.com.tr

Daha fazla bilgi için: emlak bayilikleri

  Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı ve BayilikYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

ONKO Emlak Bayilik Şartları ve Bayilik Bilgileri

Gayrimenkul danışmanlığı ve satışı yapmak istermisiniz. Kendi işinizi kurmak hiç bu kadar olmamıştı. Sadece bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir