Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Tuvalet ve Lavabolarda Gereksiz Su Kullanımı Engelleyen Sistem

Tuvalet ve Lavabolarda Gereksiz Su Kullanımı Engelleyen SistemLitfanya’da sudan tasarruf etmek ve hijyeni artırmak için çiş kapları bir havuz ile birleştirildi

Stand TANDEM, daha üst kısımlara monte edilmiş lavabodan, tuvalete suyu akıtarak gereksiz su kullanımını en aza indirmeyi amaçlıyor.

Rio karnavalında idrarı elektriğe dönüştürmek üzere tasarlanan tuvaletleri görmüştük. Fakat şimdi Stand TANDEM, daha üst kısımlara monte edilmiş lavabodan, tuvalete suyu akıtarak gereksiz su kullanımını en aza indirmeyi amaçlıyor.

stand
Litfanyalı şirket, yukarı monte edilmiş küçük bir havuz ve musluğun bulunduğu bir tuvalet tasarladı. Bu ürün kullandıktan sonra, müşteriler ellerini lavaboda yıkayabilecekler. Kullanılan su borular aracılığı ile direk klozete gelecek ve diğer bir müşteri tuvaleti kullanana kadar tuvalet temizlenmiş olacak. Bu yeni sistem, elleri yıkamak için ve sifon çekmek için suyu farklı kaynaklardan alarak su israfına yol açan eski sistem yerine geliyor. Aynı zamanda, müşterilerin ellerini yıkamaları için ayrılmış başka bir yere gitmeksizin ellerini yıkayabilmeleri, daha hijyenik bir ortam yaratıyor.

Raporlara göre, Stand TANDEM ünite başına $590’lık etiket fiyatıyla satışa çıkıyor ve bu üniteler Norveç, Almanya, Rusya, Polonya ve Litfanya’daki küçük ölçekli evler için üretiliyor. Acaba bu icat, Dünya’nın diğer bölgelerine yayılabilecek mi?

Website: www.standpage.com

kaynak : www.myfikirler.com

  Kuru bamya üreten kazanırYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir