Uçan BisikletUçan araba gibi uçan bisiklet’ide çoğumuz hayal etmiştir. Uçan bisiklette gerçek oldu ve helikopter bisiklet üretildi.

Flying-Bike

İşe bisikletle giderken eğer trafikte havalandığınızı hayal ettiyseniz , rüyalarınız yakında gerçekleşebilir. 3 Çek’li şirket helikopter/bisiklet geliştirmek, ön ve arka tekerlerin üzerini dev pervanelerle tamamlamak için güçlerini birleştirdi. Bisikletin havalanmak için üzerinde insan taşımaya henüz çok da hazır olmamasına karşın uzaktan kumanda ile test edildi ve 5 dakika boyunca düz bir şekilde uçuş yaptı.
Helikopter bisiklet biraz iki rüzgar tribünü taşıyan binici gibi gözükebilir ancak bu kafes koruyucu pervaneler bisikleti dikey olarak uçuş için havaya kaldırmaya yeterli gücü oluşturuyorlar. 209 kilo ağırlığında prototip iki büyük bataryaya, önde ve arkada çalışan pervanelere ve uçuşa ek olarak direksiyon kontrolü vermesi gereken her yanında küçük pervaneye sahip. Dünyada tekonoloji alanında iş fikirleri geliştirmek ve bunu insanlığın faydasına sunmak gerçekten herkesin yapmak istediği şeylerdendir.

  Vertabim’den USB 3.0 Destekli Harici Disk: Store “n” GoYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Kilosu Bin Euro Olan Trüf Mantarı Yetiştirmek

Kilosu 100 euro‘dan başlayıp 3500 euro‘ya kadar çıkıyor. Türkiye’nin iklim şartları, yetiştirmek için çok elverişli. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir