Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Uçan Mağaza, Satış ve Pazarlama Fikri

Uçan Mağaza, Satış ve Pazarlama FikriSatış ve pazarlamada hayal gücünün sınırları yok gibi, müşterilere ulaşmak ve ürünlerin tanıtımını yapmak için uçan balon düşünüldü, buna uçan mağazada diyebiliriz. Bu ve buna benzer fikirler iş kurmak isteyen girişimcilerede yol gösterecektir.

Flying-Store-Offering-Selection-of-Groceries
Yaratıcı Ajans Cheil tarafından geliştirildi. Kampanya ile büyük , uzaktan kumandalı – wifi yönlendirici ile donatılmış – bir balon, Seul’de halk meydanları , taşıma merkezleri, alışveriş merkezleri gibi kalabalık lokasyonların üzerinde uçtu. Balonu gören insanlar kendilerini otomatik olarak Emart uygulamasına yönlendiren akıllı telefonları aracılığıyla wifi’ye bağlanmaya teşvik edildi. İndirildiği zaman, online mağazada kullanılmak üzere, indirimli ürünler ve kuponlar sundu. Şirkete göre, aile bütçelerini hedeflemelerine rağmen genellikle aileler en yakın markete gidecekler ve Emart’a gitmek yerine daha yüksek bir fiyat ödeyecekler.

Gerçekten çok akıllı bir fikir. Sizce buna benzer daha başka nasıl bir satış fikri olabilir ki?

  En Çok Para Kazandıracak İşlerYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir