Emlak Bayilikleri

United Millennium Emlak Franchise Kampanyası

United Millennium Emlak Franchise Kampanyası

Franchising Fırsatları
Neredeyse riski en düşük iş kurma yolu olan franchising ve bayilik sistemine son yıllarda girişimci akını yaşanıyor. Kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimcilerle pek çok yerli ve yabancı markayı bir araya getiren franchising ve bayilik sistemi, Türkiye’deki büyümesini de hızlandırdı. Her iki sistem de girişimcilik anlamında önemli fırsatlar sunarken marka olmayı başarmış, tercih edilen ürün ve hizmet yaratmayı başaran firmalar için de büyümenin en önemli adımlarından oldu. İşte bu aşamada Emlak sektöründe kendi işinin patronu olmak isteyenlere UNITED MILLENNIUM önemli bir katkı sağlayarak Franchising vererek az sermaye ile yüksek kazanç sağlama fırsatını sunuyor

SAĞLADIĞIMIZ AVANTAJLAR :

1) Eğitim Desteği: Broker, gayrimenkul danışmanı ve ofis asistanlarına ücretsiz olarak konunun uzmanları tarafından pazarlama, yetki sözleşmesi imzalama, zaman yönetimi, afiş bağlantısı yapma teknikleri, UNITED MILLENNIUM sistemi hakkında özel eğitim, iletişim müşteri hizmetleri, internet kullanımı alanlarında bölge veya genel müdürlüğümüzde birebir verilecektir.

2) İnsan Kaynakları Desteği: Ofislerde görev alacak gayrimenkul danışmanlarının seçiminde insan kaynakları desteği (gayrimenkul danışmanı adaylarına ulaşılması UNITED MILLENNIUM sisteminin kendilerine anlatılmasından sonra ihtiyacı olan franchısıng ofislerine yönlendirilmesi)

3) Portföy Paylaşım ve Paslaşma Desteği: UNITED MILLENNIUM Ofislerinin hazır portföylerini tüm franchısıng ofisler birbirlerine müracaat ederek birbirlerinin emlak ve müşteri portföylerini kullanabilirler. bu paslaşmaları genel müdürlüğe fax veya e posta yolu ile düzenli olarak bildirerek genel müdürlüğü bu paslaşmalardan haberdar ederler.

4) Web Sitesi ve Ücretsiz Emlak Programı: Ücretsiz olarak vereceğimiz şifre sayesinde elinizdeki gayrimenkulleri, müşterileri ve gayrimenkul resimlerini network sistemimize kayıt ederek dünya çapında gayrimenkul pazarlama ve reklam şansı sunuyoruz. Her franchısıng ofisimize mini web sayfası düzenleyerek burda broker ve gayrimenkul danışmanları hakkında bilgileri, tüm emlak portföylerini sergilemeleri, adres, e posta telefon ve ulaşım bilgilerini, resimli emlak vitrini ilanlarını yayınlama hakkını sunuyoruz. Tüm franchısıng ofisler dünyanın heryerinden network şifresini girerek sistemi takip edebiliyor.(portföy girme, resim yükleyebilme, mal sahibi ve müşteri bilgilerine anında ulaşım, gelen maillere ulaşım kolaylıkları)

5) Ücretsiz Danışman Yönetici Desteği: Ofisinizin ilk kurulum aşamasında veya daha sonraki dönemlerde sistemi kuramakta, işletmekte , takıldığınız konularda bireysel ve teknik olarak danışman yöneticimiz yanınızda hizmetinizde

6) Hukuk Servisi: Karşılaşacağınız hukuki problemlerde danışabileceğiniz, iş yaptırabileceğiniz, özellikle gayrimenkul alanındaki UNITED MILLENNIUM un özel anlaşmalı avukatlarından profesyonel hukuk desteği

7) Marka Desteği ve Güvencesi: Bildiğiniz gibi artık mahalle bakkalları yerlerini büyük kuruluşlara bırakıyor (carrefour, migros, m 1, tansaş, metro, koçtaş, ikea, yimpaş vb.)emlak sektöründe de 2005 yılından itibaren sokak arası ve çantacı emlakçılara olan güvenin giderek azalması itibar görmemesi ve sayıca azaldıklarından günümüz türkiye sinde ab ye girme sürecinde uluslararası krumsal faaliyetler gösteren emlak zincirleri faal olarak güçlerini ve etkilerini göstermeye başlamışlardır. ve böylece tüm mal sahipleri ve müşteriler bu emlak zinzirlerini tercih eder hale gelmişlerdir. sizlerde verilecektir. UNITED MILLENNIUM markasını arkanıza alarak ” yeni bin yılın emlak düzenindeki yerinizi ayırtabilirsiniz.

FRANCHİSE OFİS VERECEĞEMİZ BÖLGELER:

İSTANBUL: ulus,bakırköy, beşiktaş, adalar, Küçükçekmece, halkalı, Silivri, şişli, taksim, mecidiyeköy, Maltepe, hadımköy, suadiye, çiftehavuzlar, erenköy, 4.levent, büyükçekmece, florya, ataköy, bakırköy, halkalı, beylikdüzü, pendik, beykoz, kandilli, kurtköy, bostancı, üsküdar, ümraniye, dudullu,ataşehir, beylerbeyi, fenerbahçe, şile, kemerburgaz, anadoluhisarı, göktürk, nişantaşı, yeniköy, bebek, tarabya, batı ataşehir, dragos, kartal, gebze, tuzla, semtleri için talepler değerlendirmeye alınacaktır

ANKARA: Akyurt, Altındağ, ayaş, bala, beypazarı, Çamlıdere, çubuk, Elmadağ,etimesgut, evren, gölbaşı, güdül, haymana, kalecik, kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan , Polatlı, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle semtleri için talepler Ankara Bölge Müdürlüğünce değerlendirmeye alınacaktır.

NOT: Antalya, İzmir ve Antalya Bölge müdürlüğü veya Franchise Ofisleri için Başvuru talepleriniz en kısa sürede değerlendirilecektir.

FRANCHISING (BAYİLİK) HAKKINDA BİLGİLER :

Franchising nedir: Franchising bir ürün veya hizmetin, imtiyaz hakkına sahip tarafın belirli bir süre, koşul ve sınırları kapsayan anlaşma ile, işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin sürekli bilgi ve destek ( know-how ) sağlayarak, bir bedel karşılığında, bağımsız yatırımcılara sistemini ve markasını kullandırmasıdır.
Franchising Fayadaları: Franchising sisteminin avantajlari nelerdir? Franchising sisteminin çok önemli avantajlari bulunmaktadir: Piyasada taninmis ve yerlesmis bir firmanin ismi ile ise baslamak, yatirimci için sifirdan baslamaktan daha kolay ve avantajli olmaktadir. Franchisor, marka, isletme ve isim hakki yaninda franchisee’ye, egitim, reklam,tanitim, malzeme, promosyon gibi konularda da destek saglamaktadir. Dünya piyasalarindaki yogun rekabet gözönüne alindiginda, bu sistem ile yatirim yapmak, yatirimcilar için daha kolay ve risksiz olmaktadir. Franchisee taninmis bir marka, isim ya da isletme hakkini alirken, ek olarak ulusal ve uluslararasi bir standardi da elde etmektedir. Ülke ekonomisi açisindan franchising sisteminin avantaji, sistem sayesinde ülkeye yeni ürün ve hizmetler yaninda yeni teknolojiler ve is organizasyonlarinin gelmesidir. Yatirimci franchisor’un söhretinden yararlanmakta, böylece avantaj elde etmektedir. Yeni is alanlarinin açilmasi, istihdam alanlarinin yaratilmasi sonucunu dogurmaktadir. Bu da ülke ekonomisi için önemli bir avantaj olmaktadir

Master Franchise: Bir Franchisor firmanın, bir ülke ya da belli bir bölge için, bir başka kişi ya da firmaya, kendisi adına franchise verme yetkisini tanımasıdır. Franchisor firma kendi ülkesi dışındaki ülkelerde tek tek franchise vermek yerine, o ülke için bir master lisansör bulur ve o ülke içinde franchise verme yetkisini devreder. Bu yetkiyi içeren sözleşmeler, Master Lisans bazen yalnız bir ülkeyi değil birkaç ülkeyi kapsayabilir.

Franchisor : Sistemin ve markanın haklarına sahip olan ve franchise anlaşması ile bu hakları üçüncü şahıslara kullandıran kişi/kuruluştur.
Franchisee: Sistemin ve markanın belli bir satış- hizmet noktası ve/veya bölgesi için haklarını anlaşma ile alarak uygulayan bağımsız yatırımcıdır.
Royalty : Her yapılan işlemden genel müdürlüğe ödenen kar payıdır, yapılan hasılata göre belirlenen bedeldir. Eğer işlem yapılamazsa, veya hasılat elde edilemez ise royalty ödenmez

Maktu Aidat: Düzenli olarak genel müdürlüğe ödenen bir ödemedir, bedeli daha önceden belirlenir.

Franchise İsim Hakkı Bedeli: Franchise alanın sisteme girmek için franchisor’a ödediği başlangıç bedelidir.

FRANCHİSE OFİSLERDE ARADIĞIMIZ KRİTERLER:

Minimum 30 m2 dükkan veya daire olması, her franchise ofiste wc olması, mutlaka ön ofis olması (United Millennium tabelasının gözükebilmesi), Kolay ulaşılabilen, düz ayak giriş veya birinci-ikinci kat seviyesinde ofis alanları tercih edilmektedir. Ofislerin United Millennium kurumsal kimlik standartlarına uygun olarak dekore edilmesinin yanında gayrimenkul danışmanları çalışma alanı, toplantı salonu ve Broker odası gibi alanların bulunması öncelikle tercih edilmektedir

Adres/Telefon/Yetkili: Genel Müdürlük: Büyükdere Caddesi No: 185 KANYON Ofis Binası Kat:6 34394 Levent/İstanbul/Türkiye
Tel: 0212 319 77 43 Fax: 0212 319 76 00 Web: www.um-tr.com E Posta: turkey@um-tr.com

Daha fazla bilgi için: emlak bayilikleri

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu