Anasayfa / İş Fikirleri ve Yeni İş Kurmak / Üniversitesi Öğrencilerine Ödüllü Girişimcilik Yarışması

Üniversitesi Öğrencilerine Ödüllü Girişimcilik YarışmasıAkdeniz Üniversitesi Öğrencileri Arasında Ödüllü Girişimcilik Yarışması Düzenlenecek
Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Alanya İşletme Fakültesi ile Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) işbirliğinde Akdeniz Üniversitesi öğrencileri arasında ‘’Ödüllü Girişimcilik Yarışması’’ düzenlenecek.
Akdeniz Üniversitesi öğrencileri arasında girişimcilik kültürünün yaygınlaştırılması, iş planı ve iş kurma süreçleri ile ilgili eğitim bilgilerinin pekiştirilmesi, yeni iş fikirleri ortaya çıkarma ve bunları sunma becerilerinin geliştirilmesi amacıyla ‘’Ödüllü Girişimcilik Yarışması’’ yapılacak. Yarışmanın birincisine bin 500, ikincisine bin ve üçüncüsüne de 500 lira ödül verileceği açıklandı.
Yarışmaya katılacak projelerin son teslim tarihi 23 Mart 2012 mesai bitimine kadar olarak belirlendi. AÜ İşletme Fakültesi’nden yapılan açıklamaya göre, yarışma hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyen üniversite öğrencileri Araştırma Görevlileri Saadet Zafer ve Onur Oku’ya başvuracak. Alanya İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İbrahim Güngör, öğrencileri başarıya sevk etmek istediklerini belirterek, güzel ve yararlı projeler beklediklerini ifade etti.

  Dijital çöpçülükYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yatırıma Uygun Şehir Çankırı

Çankırı’nın, Ankara ve İstanbul gibi metropollere yakın olması ve teşvikte 5 finci bölge desteklerinden faydalanması, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir