İş Fikirleri ve İş Kurmak

Üniversitesi Öğrencilerine Ödüllü Girişimcilik Yarışması

Akdeniz Üniversitesi Öğrencileri Arasında Ödüllü Girişimcilik Yarışması Düzenlenecek

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Alanya İşletme Fakültesi ile Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) işbirliğinde Akdeniz Üniversitesi öğrencileri arasında ‘’Ödüllü Girişimcilik Yarışması’’ düzenlenecek.
Akdeniz Üniversitesi öğrencileri arasında girişimcilik kültürünün yaygınlaştırılması, iş planı ve iş kurma süreçleri ile ilgili eğitim bilgilerinin pekiştirilmesi, yeni iş fikirleri ortaya çıkarma ve bunları sunma becerilerinin geliştirilmesi amacıyla ‘’Ödüllü Girişimcilik Yarışması’’ yapılacak. Yarışmanın birincisine bin 500, ikincisine bin ve üçüncüsüne de 500 lira ödül verileceği açıklandı.
Yarışmaya katılacak projelerin son teslim tarihi 23 Mart 2012 mesai bitimine kadar olarak belirlendi. AÜ İşletme Fakültesi’nden yapılan açıklamaya göre, yarışma hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyen üniversite öğrencileri Araştırma Görevlileri Saadet Zafer ve Onur Oku’ya başvuracak. Alanya İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İbrahim Güngör, öğrencileri başarıya sevk etmek istediklerini belirterek, güzel ve yararlı projeler beklediklerini ifade etti.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu