Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Ürün Reklamı İçin Çocuklara Eğlence Karnavalı Düzenliyor

Ürün Reklamı İçin Çocuklara Eğlence Karnavalı DüzenliyorSirkler, çocukların fen ve matematik bilimleri ile daha çok iç içe olmalarını sağlamak için yüksek teknoloji kullanıyor.

STEAM Karnavalı, sirkleri teknoloji ve aletlerle donatarak, çocukların STEAM ürünlerine olan ilgilerini artırmak istiyor.

steam

Çocuklar, eğlenmedikçe mutlu olmuyorlar ve ne yazikki öğrenme aşamasında eğlenceden eser kalmıyor. MELTDOWN gibi eğitimsel oyunlar, çocukları meşgul eden nesneleri bizlere göstermişti. Şimdi ise, STEAM Karnavalı, sirkleri teknoloji ve aletlerle donatarak, çocukların STEM ürünlerine olan ilgilerini artırmak istiyor.
Gösterci Eric Gradman ve girişimci mühendis Brent Bushnell -Atari’nin bulucularından Nolan Bushnell’in oğlu tarafından gerçekleştirilen STEAM Karnavalı’nın amacı, geleneksel karnavallardaki akitivitelerle aynı anlayışa sahip fakat bilim, teknoloji, mühendislik, sanat ve matematik odaklı seyahat aktivitesi yaratmak. Bu aktivite, jest kontrollü sifon kavrama oyunları ve robot savaşları gibi aktiviteleri bünyesinde barındırıyor. Ekrandaki teknoloji ile eğlenen çocuklar, aynı zamanda, kendi projelerini yaratabilecekleri ev kitlerinin sahibi oluyorlar. Aşağıdaki video, karnaval hakkında detaylı bilgi vermektedir.

STEAM karnavalı, Kickstarter üzerindeki satış hedefine ulaşmış durumda ve Los Angeles ve San Francisco gibi eyaletlerde önümüzdeki ilkbaharda sahne almayı umuyor.

Website: www.steamcarnival.com

kaynak : www.myfikirler.com

  Kmart Cadılar Bayramı Reklam FilmiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Reklam Metnini Unutun Hadi Birkaç GİF Yapalım

Reklamcılar, markalı video küpleri Tenor’un arama sonuçlarına yerleştirmek için altı basamaklı meblağları gözden çıkarıyor. Sevgililer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir