Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Uzertaş, Ahşap Boya ve Vernik Ürünlerinde Bayilik Veriyor

Ahşap boyada bayilik fırsatı

Danimarka menşeili Bondex firmasının Türkiye distribütörlüğünü alan Uzertaş, Türkiye genelinde bayilikler verecek. Ahşap boya ve vernik ürünleri konusunda bayilik veren şirket, bayileri için yıllık 150 bin TL ciro hedefliyor.Ahşap, inşaat sektörünün hızlı ve teknolojik gelişimi içerisinde, doğallığını yüzyıllardır koruyan biri ürün… ithal boya, vernik ve yapı ürünleri dağıtıcılığı konusunda faaliyet gösteren Uzertaş, ahşabın korunması ve dekorasyonda kullanılabilmesi konusunda, İskandinav coğrafyasını araştırdı. Bu süreçte, Danimarka menşeili Bondex firmasının Türkiye pazarına olan ilgisiyle, ahşap boya ve vernik grubunun Türkiye ve KKTC’de Uzertaş tarafından sunulmasına karar verildi. Bondex ürünleri, bayilik sistemiyle tüm Türkiye’de satışa sunuluyor.

Uzertaş, 20l6’da bayi sayısını artırmak için atağa kalkmaya hazırlanıyor. 55 yıldır toptancı olarak hizmet verdiklerini söyleyen Uzertaş Yönetim Kurulu Başkam İlhan Erem, şu an 700 olan bayi sayısını 2016 yılı sonuna kadar en az bine ulaştırmayı hedeflediklerini belirtiyor.

150 BİN TL CİRO HEDEFİ

Uzertaş, Türkiye’nin her bölgesinde ana bayiler ve bu bayilere bağlı alt bayiler oluşturmayı hedefleniyor. Bayiler için yıllık yaklaşık 150 bin TL ciro hedefi bulunuyor. Bayilere yüzde 25 kâr marjı sunuluyor.

Bondex’i ithal etmeden tüm satış destek materyallerini hazırladıklarını ifade eden Ilhan Erem, bayilere verdikleri destekleri ise şöyle anlatıyor: “Uzertaş olarak Bondex kataloglarımız, kartelalarımız ve numunelerimizle bilgi bazında, bayilerimiz için ise stant, roll up, sticker ve sürpriz hediyelerle onların satışlarım arttırma hedefindeyiz. Aynca projelerinde ihtiyaç duyduklarında teknik destek veriyoruz. Perakende ağının geniş olması, pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesinde şirketimizle koordineli uyum içinde çalışıyor olması ve markaya sahip çıkmaları bizim önceliklerimiz arasında yer alıyor.”

İŞİN AYNASI

Uygun yer: Türkiye genelinde bayilikler verilmesi hedefleniyor.

İlk sermaye: Ürün alıınına göre değişiyor.

Ciro hedefi: Yıllık 150 bin TL ciro hedefi bulunuyor.

Kâr marjı: Yüzde 25.

Bayilerde aranan özellikler: Perakende ağının geniş olması, pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesinde şirketle koordineli uyum içinde çalışıyor olması ve markaya sahip çıkmaları.Başvuru için iletişim: 0216 593 02 03 ya da info@uzertas.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu