Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Van Kahvaltı Sarayı Bayilik Alma Şartları

Van Kahvaltı Sarayı Bayilik Alma ŞartlarıVan Kahvaltı Sarayı

Van Kahvaltı Sarayının  lezzet yolculuğu ;

Bugün dün haline geldiği gibi, aynı zamanda tarih oluyor. Yaşadığınız Hikaye ne kadar uzunsa, anlatacak o kadar çok şey var . 1984  Yılı VAN KAHVALTI SARAYI’nın  başlangıç noktasını oluşturuyor. Van’ın Erciş İlçesinin Kocapınar Kasabasında küçücük bir bakkal da sattığımız doğal ürünler ile yola çıktık ve böylece tarihteki yolculuğumuza başladık.  Her saniyemizin  anlatacak bir hikayesi var…Bu hikayemizi müşterilerimize aktarmak  ve  teknolojik gelişmenin baş döndürücü etkisinden alıp ,doğal ortamlarda  ‘Yöresel Tatlar ‘ sunmak için gece gündüz demeden  çalışmaktayız…

Van Kahvaltı Sarayı
Yıl 1984 Aralık ayının sonları… Van´ın Erciş İlçesinin Kocapınar Kasabasında küçücük bir bakkal da sattığımız doğal ürünler ile başladık. Dünyanın en zor işi olan kahvaltıyı bizler keyif haline dönüştürerek, yüksek beklentili müşterilerimize en doğal olanı sunmayı hedef haline getirdik.

Van’dan Gaziantep´e

Van´daki Merkezimizin yanı sıra, damak tadının yoğun olduğu ve Güneydoğunun ticaret merkezi olan Gaziantep, ilk hedeflerimiz arasındaydı. Gaziantep´lilerin kahvaltı özlemi 2011 yılında Uğur Plaza A.V.M de açılan Van Kahvaltı Sarayı ile sona ermiştir. 2012’nin başlarında 3. şubesini yine Gaziantep´te açarak, binlerce kişiye hizmet ederek Van Kahvaltı Sarayı´nın lezzet yolcuğu devam etti.

Bayilik Şartları :

YILLIK 10.000TL VE 5 YILLIK SÖZLEŞME  KARŞILIĞINDA  İŞE BAŞLAMAKTAYIZ.

Bayilik ile ilgili Destekler :

EĞİTİM,REKLAM,YER SEÇİMİ

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : 

70.000-120.000 KAR %70

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  HALİT HALİLOĞLU
Telefon :  05325249306
Web Sitesi : vankahvaltisarayi.com.tr
E-posta Adresi :  info@vankahvaltisarayi.com.tr
Adres :    incilipınar mah nail bilen cd no 36 VAN

  Beeves Burger Franchise VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Ebrar Group Türkiye Genelinde Bayilikler Verecek

Ebrar Group, Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki firmamıza Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir