Reklamlar-Reklamcılık

Vasfiye Teyze de reklam yıldızı oldu

Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Yalan Dünya’ oyuncularının hemen hepsi bir markanın yüzü olmuş durumda. Başta Gülse Birsel olmak üzere bazı oyuncular ise birden fazla markanın reklamlarında yer alıyor. Markalar için farklı karakterlere bürünen de var, dizideki karakteriyle reklam filminde yer alan da.

vasfiye teyze reklam

Gonca Vuslateri’nin dizide canlandırdığı ve fenomen haline gelen “Vasfiye Teyze’yi ne zaman ve hangi reklamlarda göreceğiz?” diye düşünürken geçtiğimiz hafta sorunun yanıtı geldi. Avrupa’nın bir numaralı teknoloji zinciri olan ve Türkiye’de 6 yılda yaklaşık 100 bin metrekareye yayılan 28 mağazası ile hizmet veren Media Markt’ın yeni reklam filminde karşımıza çıktı Vasfiye Teyze.

“Bakmadan alırsanız çok çekersiniz!” sloganını kullanan reklamların yaratıcı ajansı Publicis Bold. Herkesin merakla takip ettiği bu karakteri reklamlarında esprili bir şekilde kullanan marka, geniş dağılımlı ve 360 derece bir pazarlama stratejisi ile reklam lansmanının duyurusunu yapıyor. Kampanya televizyon dışında; radyo, açıkhava, dijital, basın ve diğer mecralarda da yer alıyor.

Teknoloji alışverişini yapan kişileri ziyaret eden Vasfiye Teyze’nin, kendine özgü iğneleyici sözleriyle karşısındakini pişman edip, çileden çıkardığını izlediğimiz ilk reklam filminin devamı da gelecek.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu