Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Vizyon Görsel Ücretsiz Bayilik Veriyor

TÜRKİYE GENELİ TÜM İLLERE, İLÇELERE ÜCRETSİZ BAYİLİKLER VERİLECEKTİR.
Türkiye’de Bir ilk olan konusunda uzman, 15 yıllık firmamızın bayisi olarak işe hemen başlayacak arkadaşlar arıyoruz.

Evet Sizin Hayattaki Hedefiniz Kariyer ve Paralar Kazanmak ise bu fırsatı kaçırmayın

kumdanKurumsal

Merkez binası Ankara Macunköy’de bulunan VİZYON GÖRSEL, kendisine ait markaların ar-ge, üretim, pazarlama ve satışını yapmaktadır. Firma, ürünlerinin satış ve pazarlamasını Türkiye’nin birçok yerinde bulunan bayii ağı, seçkin satış noktaları ve zincir marketler aracılığıyla gerçekleştirmektedir.

Vizyonumuz

Türkiye’de ve dünyada müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayan, gelişime odaklı, kaliteyi sürekli arttıran, kültürümüzü oluşturan öğeleri yenilikçi tasarımlarla birleştirerek günümüze taşıyabilen ve farklılık oluşturan öncü bir firma olmaktır.

Tarihçesi

1998 yılında Ankara’da kurulan VİZYON, mültimedya sektöründe önde gelen bir çok üretici firmanın İç Anadolu Bölge bayiliğini alarak, yerel zincir marketlere, kitapevlerine ve video kulüplere dağıtım hizmeti vermiştir.

2006 yılında VİZYON GÖRSEL ÜRÜNLER SANAYİ TİCARET LİMİTET ŞİRKETİ olarak unvanını yenileyen firma, 2009 yılı itibarıyle üretim odaklı çalışmak amacıyla vizyonunu genişletmiş ve aktif yapısı, bilgi ve birikimini ar-ge çalışmalarıyla birleştirerek, dinamik üretici kimliğini benimsemiştir.

VİZYON GÖRSEL ÜRÜNLER, profesyonel kadrosu, 550 m2 son sistem teknolojiye sahip üretim parkuru, ürüne en uygun tasarımları hazırlayan yaratıcı grafik atölyesiyle Türkiye’de tektir.

2012 yılı itibariyle, marka ve tasarımı tescilli olan KUMDAN markasıyla çıkardığı ürünü, yurt içi ve yurt dışı firmaların reklam ve promosyon taleplerini karşılamak üzere, yıllık 5 milyon adet üretim kapasitesiyle üretmeye başlamıştır.

Vizyon perakende satış noktaları için ürettiği özel tasarım ürünlerini, seçkin satış noktalarında tüketicinin beğenisine sunmaktadır.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Vizyon Görsel
Telefon : 03124355335
Web Sitesi : www.vizyongorsel.com
E-posta Adresi : grafik@vizyongorsel.com
Adres : Anadolu Bulvarı 174 Cd. Ankara Ticaret Borsası İş Merkezi K. Blok No: 294 Macunköy Ankara

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu