Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Warrantly Çevrimiçi Garanti Sistemi İş Fikri

Warrantly Çevrimiçi Garanti Sistemi İş FikriPiyasaya çıkan yeni bir platform, şirketlerin, ürün garantilerini çevrimiçi olarak tebliği etmelerini sağlıyor.

Sırp tabanlı Warrantly, şirketlerin, sattığı ürünlerde, kullanıcılarının onarım ya da değişim işlemlerini rahatlıkla yapabileceği bir çevrimiçi garanti platformu sunuyor.

warranties

Danimarka’nın Garanti Oteli, kullanıcılarının garanti belgelerini kaybetmeleri olasılığını göz önünde bulundurarak, kullanıcılarının bu belgeleri güvenle saklamalarını sağlamak amacıyla, bu belgeleri çevrimiçi olarak kullanıcılarına göndermeye başlamıştı. Şimdi ise Sırp kökenli Warrantly, şirketlerin ürettikleri ürünler üzerinde, kullanıcıların onarım ya da değişim işlemlerini rahatlıkla yapabileceği çevrimiçi bir garanti platformu sunuyor.
Ürünleri satın aldığınız zaman elinize verilen kaybetme olasılığınızın yüksek olduğu garanti belgelerin yanı sıra, Warrantly, kullanıcıların her hangi bir aksaklık durumunda firmaya başvurmalarını sağlayan ve her zaman ulaşılabilen bir “bulut garanti sistemi” sunuyor. Ayrıca bu sistem, şirketlere, servislerini birleştirmeleri konusunda imkan sağlıyor. Örneğin, bu sistemle değişim talep edilirse, garanti uzatmaları aniden gerçekleştirilebilir, ürün stokları otomatik olarak denetlenebilir ve sertifikalar sadakat programlarına iliştirilebilir. Bu sistem sayesinde kullanıcılar tüm garanti haklarına çevrimiçi olarak ulaşabilecek ve en yakın yetkili servisi kolaylıkla bulabileceklerdir. Ayrıca bu sistem kağıt israfını da engelliyor.

Kağıt kullanmak yerine, şirketlere ve kullanıcılara türlü yararlar sağlayacak çevrimiçi garanti sistemine geçecek kağıt tabanlı başka bir sistem var mı?

Website: www.warrant.ly

www.myfikirler.com

  Mimik Yazılımı İş Fikri, Beyin Dalgaları ve Yüz İfadeleri ile İletişimYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir