Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Water Buggy (Su Böceği) Hafif Su Taşıtı İş Fikirleri

Water Buggy (Su Böceği) Hafif Su Taşıtı İş FikirleriWater Buggy, İş fikirleri Water Buggy kiralamak, Water Buggy (Su Böceği) Hafif Su Taşıtı İş Fikirleri, Hafif Su Taşıtı Kiralama İş Fikri

Water Buggy bir Türk girişimci olan Haluk Tepe’nin icadı ve şu anda talep patlaması yaşayan bir ürün. Water Buggy (Su böceği) kısaca hafif su taşıtı demek. Resimlerden ve videodan anlayacağımız gibi özellikle sahil kenarlarında rağbet gören bu ürün senede 45 adet üretiliyor. Fuarlara katılan firmanın siparişleri çok olunca üretime hız vermişler. yurt dışındaki fiyatı 7500 euro olan bu ürün 10 yıl bakıma girmeden kullanılabiliyor.
Water buggy‘ler joystick ile kullanılıyor. Joystick fren ve gaz pedalı olarak kullanılıyor. Water buggy’leri satın alarak sahil kenarlarındaki tatil yapılan yerlerde kiralamak oldukça mantıklı gözüküyor. Water buggy’ler için bir başka alanda reklam sektörü. Hollanda’dan bu ürünleri satın alan bir firma reklam yayınlama amaçlı olarak kullanıyor.

Waterbuggy iletişim bilgileri
Telefon: +90 252 358 7091
Fax: +90 252 358 7093
Email: info@bodrummarinegroup.com
Adres: Turgutreis yolu Yalıkavak

  Drainwave Su Dalgası İş FikirleriYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Her Lezzeti Paketleyip Satışa Sunan Konsantre Dip Üretimi İş Fikri

Yeni çeşitleriyle her lezzeti paketleyip satışa sunan ‘konsantre dip’ üretimi iş fikri girişimcilere çok para …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir