Ek İş Yapmak Ek Gelir Sağlamak

Web Siteniz ile Google AdSenseden Para Kazanabilirsiniz

Google AdSense ™, web sitesi, blog gibi içerik sağlayıcı sahiplerine, Google™ reklamlarının yayınlanmasını sağlayan bir sistemdir. Bu sistem sayesinde Google AdWords ™ reklamcılık programı ile reklam verenlerin reklamları siteniz veya blogunuzda yayınlanır, siz de para kazanırsınız. Nasıl mı? Aslında çok basit.Siz Google AdSense ™, programına kayıt olursunuz. Google AdWords ™ reklamları sitenizde görüntülenmeye başlar. Web sitenizi ziyaret eden kullancılar, sayfalarınızdaki reklamları tıkladığında veya görüntülediğinde para kazanırsınız.

Bu program sayesinde, reklamlarınızda, sitenize en uygun renkleri, yazı tiplerini ve yerleşimi seçebilirsiniz. Rakiplerinizin sitelerine yönlendiren reklamları filtreleyerek engelleyebilirsiniz. Reklam performansınızı geliştirmek için, reklamları optimize edebilirsiniz. Ayrıca program, sitenizin tarzına göre reklamları nerelere yerleştirmeniz gerektiği hakkında sizleri bilgilendirir.

Yine AdSense sayesinde alternatif reklamlar seçerek, sayfanıza hedeflenmiş reklamlar sunalamadığı veya bulunamadığı durumlarda, alakalı reklam almaya devam edersiniz. Google AdSense ™ Önizleme Aracı ile, herhangi bir web sayfasında görünecek reklamları önceden izleyebilirsiniz.

Adsense

Yine reklam inceleme merkezi ile, sayfalarınızda görünen yerleşim hedefli reklamları inceleyebilirsiniz. AdSense reklamları şu an itibariyle aşağıdaki şekilde beşe ayrılmaktadır.

İçerik için AdSense ürününde içeriğinizle ilgili reklamlar gösterilir. Arama için AdSense, yayıncıların sitelerine bir arama kutusu eklemelerine ve arama sonuçları sayfasındaki ilgili reklamlardan gelir elde etmelerine olanak tanır. Mobil için AdSense, hedefli Google™ reklamlarınım mobil web sayfalarında gösterilmesini sağlar.

Yayınlar için AdSense, içerik sağlayacı sahiplerinin, yayınlarına hedefli Google™ reklamları yerleştirmek suretiyle inernetten para kazanmalarına olanak tanır. Yayın, site içeriğinizin başlık, özet veya yazı olarak internette yayınlanmasına olanak sağlayan özel bir biçimdir.Alanlar için AdSense yani “AdSense for domains” ise, henüz içerisinde site veya benzeri içerik sağlayıcı yerleştirilmemiş, boş domain sahiplerine içerik sunarak, ziyaretçilerin ilgili reklam metinlerine ulaşmasını sağlar.

Gelelim en çok merak ettiğiniz konuya. Ödemelerinizi nasıl ve ne zaman alırsınız? Bu programa dahil olmanız durumunda, ödemelerinizi çek, eft veya Western Union Hızlı Nakit sistemi ile alabilirsiniz. Ödeme eşiğine ulaşan kazancınız, reklamların gösterildiği ayı takip eden ilk ay içerisinde yapılır.

Sonuç olarak, Google AdSense ™ reklamcılık hizmetini seçen site sahipleri, dünyanın en tanınır markalarından biri ile çalışmanın yanı sıra, yukarıda anlatılan tüm avantaj ve seçeneklere sahip olur.

İkinci El Eşya Satışı Yapılan Uygulamalar İle Para Kazanmak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu