Emlak Bayilikleri

Winco Emlak Bayilik Veriyor

Firma İsmi : WINCO
Bayilik Kategorisi : Franchise
Kuruluş Yılı : 2010
Şube Sayısı : 5

WINCO – WORLD INVESTMENT COMPANY, Gayrimenkul sektöründe hizmet veren insanların ve gayrimenkul sahiplerinin karşılaştıkları zorlukları ve yaşadıkları sorunları ortadan kaldırmayı hedefleyerek sektördeki sorunları çözme odaklı, güvenilir bir sistemle birlikte gayrimenkul alanı, satanı ve bu sektörde çalışanları daha pozitif bir ortamda bir araya getirmeyi amaçlayarak, geçmişten alınan deneyimlerle birlikte; FRANCHISE-NET işbirliği ile BAŞARIM İLETİŞİM DANIŞMANLIK GAYRİMENKUL İNŞAAT ve PAZARLAMA SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ. adı altında 22.03.2012 tarihinde kurulmuş bir şirkettir.
WINCO’nun hedefi, FRANCHISE-NET ile güçlerini birleştirerek sektörü saygın, güvenilir ve cazip hale getirmek, insanların gayrimenkul sektörüne, çalışanlarına bakış açısını değiştirmek, ülkemizde uluslararası standartlarda hizmet vermek, kurumsal gayrimenkul danışmanlığını WINCO adı ile bir dünya markası haline getirmektir.

winco bayilik

OFİSLERDE ARANAN ÖZELLİKLER

1- Minimum 70 m² büyüklüğünde, ana arter ya da işlek cadde üzerinde olması (Tercih sebebidir.)

2- Ulaşımı kolay ve otopark imkanı olması

3- İşyeri, okul, toplu konutlar, alışveriş merkezi gibi yoğun bölgelerde olması

4- Tercihan giriş, giriş üzeri veya konumuna göre 1.katta olmalı

5- Hafta sonu çalışma izni olan bir binada yer almalı

6- Tabela asılabilir bir binada konumlanmalı

7- Standart ofis donanımına sahip olmalı.

OFİS YAPISI:

Ofis yöneticisi, yönetici asistanı, sekreterya (resepsiyon) ve müşteri temsilci odaları olmalıdır.

Her ofiste bir toplantı salonu bulunması zorunludur.

Mobilyalar, WİNCO’nun Kurumsal Ofis Donanımı Çerçevesinde olmalıdır.

Ofis dış cephesine; kurumsal kimlik kurallarına uygun ışıklı tabela asılması zorunludur.

Duvarlarda ve Camlarda WİNCO LOGOLARI ve FLAMALARI Asılmalıdır.

Ofiste Bulunulması Gereken Standart Araç Gereç ve Ekipmanlar:

– Araba – WİNCO LOGOLU (WİNCO Tarafından Belirtilen Giydirilmiş Araç)

– Ofis Mobilyaları ( WİNCO Konsepti)

– Bilgisayar ve Laptop

– Ofis Telefonu, Yazıcı, Fax, Tarayıcı ve Santral

– Personel Yaka Kartı( Fotoğraflı)

– Personel Takım Elbiseli

– Çay Kahve makinesi, Mini Buzdolabı, Tablolar

– Ofis Zemini (Tercihen) Akçaağaç Laminant Parke, Tavan Beyaz,

– Duvarlar Beyaza yakın Krem ( Tercihen)

– Işıklı Tabela ve Ofis içinde Yeterli Işıklandırma

– Bayrak ve Flama

– Standart Kartvizit, Afiş, Katalog ve Broşürler

Bayilik ile ilgili Destekler :

1) WİNCO ACADEMY İle Eğitim Desteği: Broker, Bölge Temsilcileri, Gayrimenkul Danışmanları ve Ofis Asistanlarına Uzman ekibimiz ve Eğitim konusunun uzmanları tarafından Gayrimenkul, Pazarlama, İletişim, Portföy / Müşteri Nasıl Bulunur, İkna Kabiliyeti, Satış Pazarlama Teknikleri, Tapu İşlemleri, Bölge Analizi Nasıl Yapılır, Takım Çalışması, Yetki Belgesi Alma, Zaman ve Portföy Yönetimi, WİNCO Sistemi Hakkında Özel Eğitim, Müşteri Hizmetleri, İnternet Üzerinden WİNCO Web Portalının Kullanımı, İnsan Kaynakları Eğitimi, Kişisel Gelişim (NLP) Eğitimleri vb. gibi Gayrimenkul Sektörünün ve Gayrimenkul Danışmanlığının gerektirdiği bilgi ve donanımların eğitimleri gerek Genel Müdürlüğümüzde gerekse sahada çeşitli aktivitelerle desteklenerek verilecektir.

2) İnsan Kaynakları Desteği: Franchise Ofislerde görev alacak Gayrimenkul Danışmanlarının ve diğer personellerin seçiminde İnsan Kaynakları desteği. (Gayrimenkul Danışmanı adaylarına ulaşılması WİNCO sisteminin kendilerine anlatılmasından sonra ihtiyacı olan Franchising Ofislerine yönlendirilmesi)

3) Portföy Paylaşım Desteği: WİNCO Ofislerinin hazır portföylerini tüm Franchising Ofisler birbirlerine müracaat ederek birbirlerinin emlak ve müşteri portföylerini kullanabilirler. Bu paslaşmaları Genel Müdürlüğe fax veya e-posta yolu ile düzenli olarak bildirerek genel müdürlüğü bu paslaşmalardan haberdar ederler.

4) Teknoloji Desteği: WİNCO winco-tr.com adresi üzerinden web sitesi yayınını gerçekleştirmektedir. Web sitemizin arka planında Franchise Ofislerin ve Bölge Temsilcilerinin kullanımına açık dinamik bir yapı vardır. Ücretsiz olarak vereceğimiz şifre sayesinde elinizdeki gayrimenkulleri, müşterileri ve gayrimenkul resimlerini network sistemimize kayıt ederek dünya çapında gayrimenkul pazarlama ve reklam şansı sunuyoruz. Her Franchising Ofisimize web sayfamızda özel sayfalar açılmaktadır. Bu sayfalarında diledikleri düzenlemeleri yaparak, broker ve gayrimenkul danışmanları hakkında bilgileri, portföylerini sergilemeleri, adres, e-posta, telefon ve ulaşım bilgilerini, resimli emlak vitrini ilanlarını yayınlama hakkını sunuyoruz. Tüm Franchising Ofisler ve Bölge Temsilcileri dünyanın her yerinden kendilerine özel şifrelerini girerek sistemi takip edebiliyor. (Portföy girme, resim yükleyebilme, mal sahibi ve müşteri bilgilerine anında ulaşım, gelen maillere ulaşım kolaylıkları vb.)

5) Özel Proje Desteği: WİNCO Genel Müdürlüğümüzde bulunan Özel Proje Koordinatörlerimizin yapmış oldukları proje anlaşmalarımızı tüm Franchise Oislerimiz ve Bölge Temsilcilerimiz ile paylaşıp onların satışına sunarız.

6) Franchising Koordinatör Desteği: Ofisinizin ilk kurulum aşamasında veya daha sonraki dönemlerde sistemi kurmakta, işletmekte, takıldığınız konularda bireysel ve teknik olarak Franchising Koordinatörlerimiz yanınızda hizmetinizde.

7) Finans ve Hukuk Danışmanlığı: Çalışmalarınız sırasında karşılaşacağınız mali ve hukuki problemlerde danışabileceğiniz, iş yaptırabileceğiniz, özellikle gayrimenkul alanındaki WİNCO’nun özel anlaşmalı avukatlarından profesyonel hukuk desteği alabilirsiniz.

8) Marka ve Kurumsal Kimlik Desteği: Emlak sektöründe son yıllarda sokak arası ve çantacı emlakçılara olan güvenin giderek azalması itibar görmemesi ve sayıca azaldıklarından günümüzde tüm dünyada kurumsal faaliyetler gösteren emlak zincirleri faal olarak güçlerini ve etkilerini göstermeye başlamışlardır. Ve böylece tüm mal sahipleri ve müşteriler kurumsal emlak zincirlerini tercih eder hale gelmişlerdir. WİNCO markasını daima yanınızda hissederek Türkiye’ye yakışır bir sistemin parçası olacaksınız.

9) Reklam ve Sponsorluk Desteği: WİNCO’nun yapmış olduğu Reklam ve Sponsorluk çalışmaları sayesinde büyük ve tanınmış bir markanın gücü ile hareket edersiniz. Bu sayede bireysel olarak yapacağınız reklam ve tanıtım çalışmalarından çok daha fazla verim alacaksınız.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Kamuran KAŞ
Telefon : 02123375772
E-posta Adresi : kamurankas@winco-tr.com
Adres : Nispetiye Mahallesi Barbaros Bulvarı
Uygur Apt. No: 102 D: 2/3
34340 Zincirlikuyu/İstanbul/TÜRKİYE

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu