Anasayfa / İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği / Yakup Metal Mısır Arabası Üretimi

Yakup Metal Mısır Arabası ÜretimiMısır arabası üretiminde lider durumda olan kuruluşumuz bununla sınırlı kalmayarak; pamuk şeker arabası, popcorn arabası, çubukta patates arabası, çubukta patates makinesi, közde kestane arabası, közde mısır arabası, süt salep arabası ve mutfak endüstriyel malzemeleriyle faaliyet yürütmektedir. Firmamız tüm Türkiye ve dünyaya ürün satmaktadır. Hedefimiz mısır arabaları imalatıyla dünyanın her ülkesine mısır arabası satışını yapmak firmamızı ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek.Bunun içinde seçkin ve deneyimli kadromuzla sizlere en iyi hizmeti vermek için çok çalışıyoruz ve daha çok çalışacağız. Çalışma prensibimiz kaliteli üretim müşteri memnuniyeti satış sonrası müşterilerimizin sıkıntılarına yardımcı ve çözümcü yaklaşmak , satış konusunda müşterilerimizi bilgilendirmek kullanacakları gıdalar ve malzemeler konusunda yardımcı olmaktır.

İletişim Bilgileri

Adres: Yeni Çamlıca mah. Emirler cad. NO:42 Ataşehir – İstanbul
Telefon: 0216 661 7117
0538 670 6313
0543 670 6313
E-mail: yakupkorkmaz2012@hotmail.com
www.yakupmetal.com

CIMG1117
CIMG0671 CIMG2331 CIMG2803 Cubukta-Patates-Bardak-misir CIMG0271 CIMG0649

  Türkiye'nin Online Araç Kiralama PlatformuYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yurtdışından 20 işbirliği teklifi

Türkiye Odaiarve Borsalar Birliği’ne (TOBB) şubat ayı içerisinde birçok farklı ülkeden işbirliği teklifi geldi. Makarnalık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir