Pazarlama ve Satış Taktikleri

Yalın Vestel Ankastre Kampanya Filminde

Dost teknoloji Vestel, gören herkesi kendine hayran bırakacak ankastre serilerini tüketicinin beğenisine sunduğunu yeni reklam kampanyasıyla duyurdu.

Vestel
Yalın Vestel Ankastre Kampanya Filmi

Kampanyanın reklam filmi için ünlü popçu Yalın, ilk kez bir reklam filmi için kamera karşısına geçti.

Film, Yalın hayranı olan minik bir kız ve arkadaşlarının Yalın için hazırladıkları kurabiyeleri ünlü popçuya ikram etmeleriyle başlıyor. Kapıdaki kızın arkadaşlarını merak eden Yalın, kıza arkadaşlarının nerede olduğunu soruyor ve kız da arkadaşım dediği Vestel Ankastreleri ünlü popçuyla tanıştırıyor.

Kızın evindeki Vestel Ankastre Serisi’yle tanışan Yalın, kıza teşekkür edip kendi evine geri dönerken kız da ilerde evlilik hayalleri kurduğu Yalın için arkadaşlarının yorumlarını alıyor.

Bir hayli eğlenceli geçen filmin çekimleri İstanbul’da iki ayrı mekanda gerçekleştirildi ve tam iki gün sürdü. Güzel Sanatlar Saatchi&Saatchi tarafından hazırlanan reklam filminin yönetmen koltuğuna Bo Platt oturdu.

Vestel Ankastre kampanyası, filmiyle eş zamanlı olarak yayınlanacak ilan ve outdoor çalışmalarıyla şık bir mutfak hayali kuran ev hanımlarının karşısında olacak. Ayrıca hazırlanan uygulamalarla da şanslı 5 kişi, reklamdaki fırın, ocak ve davlumbazdan oluşan Vestel Ankastre Setine sahip olma şansını yakalayacak.

Vestel A.Ş. Hakkında:

Elektronik, beyaz eşya ve bilgi teknolojisi alanlarında faaliyet gösteren ve yedi yurtiçi, onbir yurtdışı olmak üzere toplam 18 şirketten oluşan Vestel Şirketler Grubu, Zorlu Grubu’nun elektronik ve beyaz eşya sektöründeki yatırımlarının amiral gemisidir. Yurtdışındaki şirketleri aralarında Almanya, Fransa, İngiltere, İspanya, İtalya ve Hollanda’nın da bulunduğu AB ülkelerinde yer almaktadır. Televizyondan beyaz eşyaya, klimadan bilgisayara kadar dünya standartlarındaki ürünleriyle 108 ülkeye ihracat yapan Vestel, bugün itibariyle özellikle Almanya, İngiltere ve Fransa gibi Avrupa’nın en gelişmiş ülkelerinde %20, dünyada ise %5 oranında pazar payına sahiptir. İç pazarın yanı sıra dış pazarlarda da başarısını 2000 yılında gerçekleştirdiği 548 milyon dolarlık ihracat şampiyonluğu ile somutlayan Vestel, dünya çapında gerçekleştirdiği yatırımlarla binlerce kişiye istihdam olanağı ve ülkesine büyük bir ihracat potansiyeli sağlamaktadır.

Mutlaka okuyunuz: Başarılı Reklamcılık İçin 12 Fikir

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu