Anasayfa / İş Fikirleri ve Yeni İş Fikirleri 2018 / Yaratıcı bir iş fikri yumurta tutucu

Yaratıcı bir iş fikri yumurta tutucuHer gün kahvaltıda yumurtadan vazgeçemeyenler için çok işe yarayabilecek bir alet. Özellikle az pişmiş yumurtaları yerken zorlanır herkes çay kaşığı ile sarısını yerken bir yandan da yumurtayı tutmak eziyet verebilir. Bildiğimiz yemek çatalından yapılan bu alet yumurtanın sabit durmasını sağlıyor. Girişimciler için değerlendirilebilir maliyeti düşük kolay bir iş fikri şimdiden sizlere kolay gelsin.

yumurta tutucu 3 - Yaratıcı bir iş fikri yumurta tutucu

Yumurta Tutucusunu Eğlenceli Hale Getirmek

Her sabah veya her hafta sonu yaptığınız kahvaltı için hazırladığınız masanız artık sıkıcı hale geldi ise biraz değişiklik yapma zamanı gelmiş demektir. Küçük bir değişiklik ile evdekilere de güzel bir süpriz yapmış olursunuz. Hem kahvaltının havası bir anda eğlenceli olur hem de kahvaltı keyfiniz bir kat daha artar.

yumurta tutucu 2 - Yaratıcı bir iş fikri yumurta tutucu
Eğlenceli bir kahvaltı masası hazırlamak için yapılabilecek en küçük değişiklik neşeli yumurta tutucuları kullanmaktır. Evin her bir bireyi için neşeli yumurta turucularını masaya yerleştirerek güzel bir kahvaltı masasının başlangıcını yapabiliriz. Bu konudaki pek çok farklı tasarımdan genellikle bizi güldürenleri ve biraz da tarzımıza uyanları seçmek son derece isabetli olacaktır.

yumurta tutucu 1 - Yaratıcı bir iş fikri yumurta tutucu

Fazla Sermaye Gerektirmeyen 10 İş Fikri

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir