Anasayfa / İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği / Yazılım Sertifikası, Veritabanı Eğitimi, Veritabanı Kursu

Yazılım Sertifikası, Veritabanı Eğitimi, Veritabanı KursuYazılım Sertifikası, Veritabanı Eğitimi, Veritabanı Kursu

Veritabanı kursu ve paralelinde alaınabielcek yazılım sertifikası hakkında bilgi paylaşmak istedik. Veritabanı eğitimi bir bilgisayar eğitimi arasında en çok emek harcanması gerekn kurslardan birisidir. Veritabanı kurslarında genelde işlenen konular; Veritabanları tasarlamak, veritabanın güvenliği, veritabanı yönetimi, yedekleme, tablolar yaratmak, tablo alanlarını yaratırken doğru veri tiplerine karar vermek, sorgular, stored procedurelar, triggerlar yazamak vb… konular ile karşılaşacaksınız.

Bilge Adam, 1997 yılından bu yana bilişim teknolojileri alanında uzmanlaşmış profesyoneller yetiştirmektedir. 15 şubesi, 100’den fazla bilgisayar laboratuvarı ve 50 bini aşkın başarılı mezunu ile bilişim teknolojileri (BT) sertifika programlarında Türkiye’nin en çok tercih edilen ve en büyük özel eğitim kurumudur.
Bilge Adam Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı adı altında sunulmaktadır. Bilge Adam Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı eğitim içeriği:

* PROGRAMLAMANIN TEMELLERİ ve WINDOWS PROGRAMLAMA
* VERİTABANI PROGRAMLAMA ve YÖNETİMİ
* WEB PROGRAMLAMA
* .NET UYGULAMALARI
* MOBİL PROGRAMLAMA
* BİTİRME PROJESİ
* ORACLE ve JAVA ile PROGRAMLAMA
* MICROSOFT İLERİ YAZILIM UYGULAMALARI
* MICROSOFT SQL SERVER ile İŞ ZEKASI VE SHAREPOINT

Günümüzde Bilgi Teknoloji sektörü çok yönlü ve nitelikli yazılım ve veritabanı uzmanlarına ihtiyaç duymaktadır. Bilge Adam Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı Eğitimi bu ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanmış, Microsoft, Oracle ve Sun gibi bu alandaki üç dünya liderinin teknolojilerini kapsayan bir eğitim programıdır.

Veritabanı eğitimi veren kurslar arasında Bilge Adam büyük şehirlerdeki bir çok şubesiyle ilk seçenekleriniz arasında yer alabilir. Bilge Adam, veritabanı eğitimleri yanında aşağıdaki eğitimleri de bir çok büyük ildeki şubelerinde vermektedir;

– Yazılım eğitimi,
– Office eğitimi,
– Sistem eğitimi,
– Ağ eğitimi,
– SAP eğitimi,
– Web eğitimi,
– 3D eğitimi,
– Grafik eğitimi,
– Autocad eğitimi.

  Bu Fırsatları KaçırmayınYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yurtdışından 20 işbirliği teklifi

Türkiye Odaiarve Borsalar Birliği’ne (TOBB) şubat ayı içerisinde birçok farklı ülkeden işbirliği teklifi geldi. Makarnalık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir