Anasayfa / Teknoloji / Yemek İçin Rezervasyonun En Kolay Yolu: iGarson

Yemek İçin Rezervasyonun En Kolay Yolu: iGarsonGün geçtikçe zamanın daha da kıymetlendiği günümüz dünyasında, hayatı hızlı yaşamak zorunda olan birçok insanın zaman kazanmak için restoranlardan uzaklaşıp sağlıksız yiyecekler ile öğün geçirdiğine şahit oluyoruz. Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü 4. sınıf öğrencilerinden bir grup, mesleki bilgilerini uygulamaya geçirerek, günlük yaşantınızda beslenmeyi çok daha pratik ve kolay hale getirecek iGarson uygulamasını geliştirdi.
iGarson

Uygulamanın amacı kullanıcılarına iGarson kullanan restoran ve kafelerde rezervasyon yapma, favori masalarını seçme ve hatta ön sipariş verme imkânı sağlamak. iOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılabilen uygulama, restoran aramak ve rezervasyon yaptırmak için harcanan zaman problemine pratik bir çözüm olarak geliyor.

http://www.igarson.biz/

  Nanoteknoloji Alanındaki Gelişmeler ve Nanoparçacık KirliliğiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yerli Telefon Pazarı ve Yerlilik Oranları

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın “iPhone boykotu” çağrısı ve yerli üretim telefonların kullanımını teşvik eden konuşmasının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir