Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Yemek Yapma Üzerine İş Fikri

Yemek Yapma Üzerine İş FikriBundan çok önce yenilebilir yeme kitabı gibi örneklerin lezzetli yemekler yapma üzerinde ki etkisini görmüştük. Şimdi ise “Bir Dilim Tarif” ile mutfakta ki amatör insanların nasıl yemek hazırlayabileceğini ve kendi yeteneklerini geliştirebildiğini göreceğiz. Kitabın açılabilmesi için dikkatli bir şekilde dilimlenmesi gerekiyor.

yemek kitabi is fikri
Kitap, Escuela de Cocina yemek derslerine katılan öğrenciler için Kolombiya süpermarket zinciri Carulla ile işbirliği yapan reklam ajansı Ogilvy Bogota tarafından tasarlanmıştır. Kitabın kenarlarında mühürlü sayfalar bulunmaktadır. Noktalar ile gösterilen bu yerleri kitabı okumak istediğinizde dikkatlice keserek sayfayı açmanız gerekiyor. Her tarifi açmak için, sayfayı bıçağınız ile dikkatlice keserek açmanız gerekiyor. Kitabın içerisinde ki tarifler sizlerin usta beceriler kazanmanızı hedeflemek için hazırlanmış cinsten tariflerdir. Ayrıca öğrencilerin kendilerini geliştirebilmeleri için birçok faydalı bilgi içerir.

İzleyeceğiniz video açıklamaları ve bu konu hakkında biraz daha detaylı fikirleri içeriyor;

Kitabın yaratıcılarına göre bu kitap yemek yapmak isteyenler için başarılı bir rehber olmuştur ve ikincisi de hazırlanacaktır. Hatta neden bu kitap benzeri teknik alanları içinde geliştirilemesin ki? Başka hangi fiziksel durumda olan kitap size böyle ekstra pratikliği sunabilir ki?

ürüne ait website: www.ogilvy.com

kaynak : www.myfikirler.com

  Kestane Bahçesi Kurmak, Kestane YetiştiriciliğiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir