Anasayfa / Girişimcilik Haberleri / Yeni ve Farklı Girişim; Karşılıklıtaşın.com

Yeni ve Farklı Girişim; Karşılıklıtaşın.comKARŞILIKLITAŞIN.COM İLE EVDEN EVE NAKLİYAT SEKTÖRÜNE YENİ BİR SOLUK…!

KarşılıklıTaşın.com internet sitesi ; kişilerin bireysel hareket etmeleri yerine karşılıklı hareket etmelerini sağlayan hem bireysel ekonomilerine, hem devlet ekonomisine katkıda bulunan ayrıca çevreye olan duyarlılığı ortaya çıkaran bir projedir.

karsilikli tasin

Site kullanıcılarını tek bir çatı altında toplamayı hedefleyen bu girişim, güvenli ve kaliteli hizmet veren evden eve taşıma firmalarıyla, taşınmak isteyen kişiyi buluşturan keyifli bir platformdur.
Şehirlerarası taşınma işini oldukça yenilemiş ve sektöre farklı bir açıdan bakmamızı sağlayan projede örnekle; benzer tarihlerde Mersin’den İstanbul’a taşınacak bir kişi ile İstanbul’dan Mersin’e taşınacakkişiyi sistemde buluşturarak, bu gidiş-dönüş taşınmayı tek seferde gerçekleştiriyor.

Farklı bir odak noktası da tek bir aracın dönüş yükünü hazır bulmasıyla gidiş-dönüş olarak karşılıklı taşımayı daha az CO2 salınımı ile gerçekleştirerek, doğaya zarar vermeden sağlamasıdır…

Girişimin en can alıcı noktası ise ; tüm Pazar araştırmalarını yapan bu sistemde taşınma bedellerinin ciddi indirimli olması, bu bedelin taksitle ödenebilme imkânının olması, sigorta güvencesiyle ve kanuni taşıma sözleşmesi yaparak taşınabilme kolaylıkları sunulmasıdır.

Bu çok yeni ve farklı girişimi yakından incelemek isterseniz ; www.karsiliklitasin.com

  Atık Sektörüne Girişimci İlgisiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Start up’lar İçin Yatırımcılar Kritik Önemde

Start up’lar için yatırımcılar’ın kritik önemi. Ancak bu önem, sadece fınansal yatırımdan kaynaklanmıyor. Yatırımcının vizyonu, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir