Anasayfa / Başarılı Girişimcilik Fikirleri / Yılın Girişimcisi Baydöner Oldu

Yılın Girişimcisi Baydöner OlduErnst & Young’ın dünyanın en prestijli iş dünyası ödül programı olan ve 60 ülkede 145’ten fazla şehirde düzenlenen EY Entrepreneur Of The Year – “Yılın Girişimcisi” ödülü Türkiye’de sahibini buldu. Bu yıl dünya üzerinde 27.si, Türkiye’de Hürriyet Gazetesi, CNN Türk ve Endeavor’ın katkılarıyla 9.su düzenlenen yarışmada, 5 finalist arasından Baydöner”Yılın Girişimcisi” seçildi.

yilin girisimcisi baydoner
Türkiye’nin en ünlü iş adamlarından oluşan jüriyi etkilemeyi başaran Baydöner, haziran ayı başında Fransa’nın Monte Carlo kentinde diinya genelindeki girişimci adaylarına karşı yarışacak. “Amaçlarının Türk ağız tadının vazgeçilmez lezzeti İskender döneri dünya çapında tanıtmak ve hamburger, pizza gibi fastfood ürünlerin yanı sıra rahat tüketilebilir bir ürün olarak sunmak” olduğunu belirten Yönetim Kurulu Başkanı Levent Yılmaz;”2007 yılında İzmir’den çıktığımız yolda bu amaç doğrultusunda, Türkiye çapında 77, yurtdışında 3 restorana ulaştık.Turquality Marka Desteğini ve son olarak da bu değerli girişimcilik ödülünü aldık. Bu destek ve inançla kısa zaman içinde uluslararası fastfood markalarıyla yarışacak büyüklüğe ulaşacağımızdan kuşkumuz yok. Yakın zamanda Avrupa’dan Ortadoğu’ya, Amerika’dan Uzak Doğu’ya kadar herkes, döneri Türk kültürüne ait, lezzetli, sağlıklı ve itibarlı bir yiyecek olarak tanıyacaktır”diye konuştu.

  Belediyeler Kadınlara Girişimcilik Eğitimi VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Girişimcilik Yaşı Düşüyor Başarılı Genç Girişimciler

Son yıllarda girişimciliğe adım atanların sayısı artarken “girişimcilik” yaşı da düşüyor. 28 yaşına gelmeden iş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir