Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Yüksek işler, iple erişim yöntemleri iş fikri

Yüksek işler, iple erişim yöntemleri iş fikri

DEV SAHNELER KURUYOR

Temizlenmesi gereken gökdelenler, ışıklandırılması gereken Boğaziçi Köprüsü, devasa sahne platform kurulumu için uzman dağcılardan pratik çözümler… İngilizce bilen, üniversite mezunlarından oluşan 25 kişilik bir ekip…

Ulaş Ersin, Bora Gürbüz ve Güneş Ergüden tarafından kurulan Yüksek işler, 2005’ten bu yana iple erişim ve rigging (asım) alanında faaliyet gösteriyor. Firma, prodüksiyon sektörünün sıra dışı ihtiyaçlarına etkin çözümler sunuyor.Türkiye’nin en iyi tırmanıcılarını bünyesinde bulunduran Yüksek İşler, iskele, vinç, sepetli platformlar gibi geleneksel yöntemlerle erişilmesi imkansız veya verimsiz olan alanlarda endüstriyel tırmanış ve iple erişim yöntemleriyle çözümler sunuyor. Firma, Avrupa Emniyet Standartlarına bağlı kalarak inşaat, turizm, organizasyon, aydınlatma sektörlerine de hizmet sunmaya başlamış. 2011’de sahne ve gösteri dünyasının tek sertifikasyon sistemi olan PLASA NRC (National Rigging Certificate) belgesini de alan Yüksek İşler, sahne ve gösterilerin montaj ve asım işlerini de yapıyor.

2007’de gerçekleşen Boğaziçi Köprüsü Dekoratif Aydınlatma projesinde iple erişim hizmeti verdiklerini anlatan Ulaş Ersin, “Bu, Türkiye’de gerçekleşmiş en büyük iple erişim projesi oldu, işkolunun duyulmasını ve tercih edilmesini de sağladı” diyor.

Yüksek işler’in teknisyenlerinin dünyada geçerli olan sertifikalara ve dünyanın her noktasında çalışabilecek yetkinliğe sahip olduğunu da belirtelim…
yuksekisler.com
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir