Emlak Bayilikleri

“Yükselen Trend; Realty World”

Yükselen Trend; RealtyWorld; 1973’de ABD’de kurulan, marka bilinirliği için yaptığı 1.5 milyar USD’lik yatırımla yılda % 30 büyüyen ABD’nin yükselen emlak devi ile kendi işinizi kurarsınız.Ulusal Tanıtım ve Reklam Gücü; Sektöre ismini kısa sürede yerleştiren ve tercih edilen Emlak Dünyasının Güvenilir Markası RealtyWorld Türkiye, ulusal çapta etkili reklam ve tanıtımlarla bölgenizdeki müşterileri ofisinize çeker. TV reklamları (Ntv, CnnTürk, ), internet reklamları, radyo reklamları..

Eğitimler; Size ve ekibinize uluslararası standartlarda, sürekli, Türkiye pazarına uygun mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri sertifika programlarıyla verilir. Temel Danışmanlık, Brokerlık, Ofis Yönetimi, Ticari Gayrimenkul, Gayrimenkul hukuku vb. Ayrıca Kürşat Tuncel ve Hilmi Işıkören gibi sektördeki duayen eğitmenlerce verilen pekçok uzmanlık eğitimleri verilmektedir.

Afiş Desteği; Bölgenizde tanınmanız ve işlem hacminizi arttırmanız için, yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu noktalardaki portföylerinizin üzerine asılacak olan 6m2 üstü satılık/kiralık brandaların yapım maliyetinin % 75’i RealtyWorld Genel Müdürlüğü tarafından karşılanır.

www.realtyworld.com.tr web adresi üzerinde yaratılan güçlü ve dinamik emlak portalı sayesinde tüketiciye yönelik tek siteden detaylı portföy arama ve her ofise özel web sayfası ayrıcalığı ile farklılaşırsınız. Ayrıca anlaşmalı olduğumuz listglobally markasının 25 ülkedeki internet sitelerinde tüm ilanlarınız ücretsiz yayınlanmaktadır.

Başarıyı Eğlenceye Dönüştürün; Genelde Kıbrıs bölgesinde düzenlenen ve katılımın düşük ücretler ile olduğu ödül geceleri ile çalışanlarınızı motive eder, sistemde kalıcı olmalarını sağlarsınız.

İş Yaşamı Boyunca Gelir Programı; RealtyWorld’de çalışan gayrimenkul danışmanları sistemde kaldıkları sürece bir kariyer planlaması doğrultusunda işlerini büyütür, gelirlerini arttırırlar, siz de sorunsuz çalışan sistemin keyfini sürersiniz.Hukuk Danışmanlığı ve Bilgi Desteği; Sorunsuz sözleşme formatları, bilgilendirme, yönlendirme ve danışmanlık gibi hukuk hizmetleri RealtyWorld Hukuk Servisi tarafından size bedelsiz olarak verilir.

Danışmanınız Yanınızda; Eğitiminizi tamamlayıp, ofisinizi açtıktan sonra Uzmanlarımız sizi ofisinizde ziyaret ederek bedelsiz danışmanlık desteği verirler.

Güvenilir Hizmet Uluslararası İlkeler; RealtyWorld’ün size sunduğu uluslararası ilkelerle müşterilerinize güvenilir ve eksiksiz hizmet sunarsınız.

Profesyonel Ekip İçin Merkezi Destek; www.yenibiris.com  İK web sitesinde sınırsız ve bedelsiz üyelik ayrıcalığı ile ekibinizi kolayca oluşturursunuz.

Proje ve Porföy Desteği; RealtyWorld, portföy, müşteri yönlendirme ve danışmanlık desteğinin yanı sıra tek yetkili pazarlama ve satış şirketi olarak anlaşmasını yaptığı nitelikli konut ve ticari gayrimenkul projelerini ve Yapı Kredi Bankasının satılık gayrimenkullerini ofisinize tek yetkili olarak vermektedir.

İletişim için telefon: 0212 467 22 77
E-posta: info@realtyworld.com.tr
Web: www.realtyworld.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu