Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Yuvacık Su Bayilik Veriyor

Yuvacık doğal kaynak suyu Kocaeli ili Başiskele ilçesinin Yuvacık Belediyesinin Hamza Dağı – Küme mevkiinden çıkmaktadır.

Kaynağının bulunup kullanılmasının en eski tespiti 1750’li yıllarda Osmanlıların yaptığı su büzlerine dayanmaktadır. Büzlerle gelen su sarnıçlarda toplanmakta ve bölge halkının kullanımına sunulmakta idi.

Daha sonra 1991 yılından itibaren Belediye öncülüğünde tankerler ile halka satışa sunulmaya başlanmıştır. 2000 yılında damacana olarak Yuvacık Kaynak Suyu adı altında halka satışa sunulan su daha sonra sırası ile Öz Kariyer Doğal Kaynak Suyu, Samyeli Doğal Kaynak Suyu, Selsu Doğal Kaynak Suyu, Arksu Doğal Kaynak Suyu gibi isimler ile halka satılan su son olarak Yuvacık Doğal Kaynak Suyu adı altında 05.06.2009 tarihinde kullanıma sunulmuştur. BİAŞ İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş. Başiskele Belediyesine bağlı bir işletme olup, yönetim kurulu başkanlığını KÖKSAL AYABAKAN yapmaktadır. Mevcut personel sayısı 14 olan firmamızın hedeflerinden birisi pazar payını artırmak olup, şu an üretimin tamamını yurt içine pazarlanmaktadır. Üretim Türk teknolojisi makineler ile gerçekleştirilmekte ve üretimde hijyenik koşullara çok önem verilmektedir.

2010 yıl başı itibariyle üretime başlayan ve öz sermayemiz olan tesislerimiz de önceliklerimiz; tehlikeleri kaynağında yok ederek sıfır iş kazasına ulaşmak, iş kayıplarını engellemek ve çevreye zarar vermemektir.

Bu ilkeler doğrultusunda tam otomatik makinelerle saatte bin 500 damacana dolumu yapan Yuvacık Su tesisleri konusunda uzman personeliyle hijyenik ortamlarda üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Kaynak debisi 4,5 metreküp olan Yuvacık Su’yu diğerlerinden ayıran özellik son sistem, tam otomatik makinelerle el değmeden dolum yapılması ve suyun zengin mineral içeriği.

Vizyon
Sahip olduğu deneyim, dinamik yönetim ve iş tecrübelerinin doğruladığı, sosyal sorumluluk bilincine sahip, bilgi, müşteri yaklaşımı ve insan kaynakları ile üretim ve hizmet konusunda bölgenin en büyük ve en başarılı global firması olmaktır.

Misyon
Ana ilkelerimize bağlı kalarak, kaynaklarımızın verimli dağılımı ile sunduğumuz hizmet kalitesini arttırmak ve faaliyet gösterdiğimiz coğrafyada toplumun ve çalışanlarımızın refahına katkı sağlamaktır.

Değerlerimiz

Liderlik,
Şeffaflık,
Müşteri Memnuniyetini Öne Çıkarma,
Kalite Yönetimini Benimseyen, Bütünsel Yaklaşımcılık,
Sürekli Gelişen, İlkeli, Yenilikçi ve Yaratıcı,
Çevreye Duyarlı,
Çalışanlarına Saygı ve Güveni Öne Çıkaran,
Ektin Kaynak Yönetimi,
Yüksek Standartları Olan.

Şartlarımız :
1) Yuvacık su kalite standartlarında hizmet verebilecek düzeyde olmak (Depo, Eleman, Kılık kıyafet düzgünlüğü)
2) İşini kurmak ve geliştirmek için gerekli yatırımları yapabilecek durumda olmak (Araç, Yatırım gücü)
3) Tüketiciye, Yuvacık Suya ve kendi ticari işletmesine artı değer sağlayabilecek kapasitede olmak.
4) Bölgesindeki rakipleriyle sağlıklı bir rekabet içine girebilcek kapasitede olmak. (Su sektör tecrübesi, Rekabet ortamın değerlendirmesi)

Bize Ulaşın
Adres : Yuvacık Mah. Taksim Cad. No:36 Yuvacık / Başiskele/ Kocaeli
Telefon : 444 41 78
E posta : info@yuvacik.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu