İş Fikirleri

Zamanı Olmayanlar İçin Mini Portatif Mikrodalga Fırın

Lunchbox, portatif mikrodalga fırını ikiye katlıyor

HotLogic Mini, elektriğe bağlanarak mikrodalga fırın olarak kullanılabilen bir yemek kabı olarak karşımıza çıkıyor.HEXA POT firması, hızı, çevre dostu ve kırsal alanlarda yaşayanlar için mükemmel bir yemek pişirici aleti piyasaya çıkardı. Peki ya ofis çalışanları ne olacak? HotLogic Mini, elektriğe bağlanarak mikrodalga fırın olarak kullanılabilen bir yemek kabı olarak karşımıza çıkıyor.

hotlogicmini

Dışarıdan bakıldığında, bu yemek ustası, tipik bir yemek çantası olarak görünüyor. Fakat bu çantanın içi alüminyum folyo ile kaplı ve çantanın içindeki yiyecekleri pişiren bir adet ısıtıcı tablaya sahip. Kullanıcılar, yiyecekleri herhangi bir kap içerisinde kutunun içine yerleştirdikten sonra kutuyu kapatıp prize takıyorlar. Kutu içerisindeki yiyecek, herhangi bir nem salınımı olmadan kendi kendine pişiyor. Bu alet, herhangi bir programlama gerektirmiyor ve herhangi bir ayarda güvenle çalışarak, zamanı olmayan, çalışan ya da klasik mikrodalga fırına sahip olmayan insanların sıcak yemek hazırlamalarını kolaylaştıryor.
HotLogic Mini, çalışan insanların işyerindeki beslenme listelerine çeşitli yiyecekler koymalarını ve dün geceden kalan soğuk, tatsız, tuzsuz yemekleri yememelerini sağlıyor. Bu ürünün sağladığı portatifliğin daha fazlasını sağlayan bir ürün mevcut mu?

Website: www.myhotlogic.com

kaynak : www.myfikirler.comBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu