Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Zone fitness franchise şartları

Spor salonu açmak popüler iş modelleri sıralamısında oldukça popüler durumdadır. Sağlıklı yaşam toplum üzerinde bir hayli etkili olmaya başladığı yıllardayız artık. İnsanlar daha bilinçli olmaya başladı ve sağlık yaşam için spor yapmanın ne kadar öenmli olduğunu benimsemeye başladı. İnsanların kalabalık olduğu büyük şehirlerde spor alanlarına ihtiyacın olduğunu gören girişimciler bu iş üzerine odaklanmaya başladı. Zone fitness bayilik şartları ve franchise bilgileri hakkında sizlere paylaşımda bulunuyoruz.

Geleceğe sağlıklı bir yatırım yapın

1.2 milyar dolar olan Türkiye fitness pazarı 1620 kulüp ve 1.8 milyon üye ile gün geçtikçe büyüyor. Üye/nüfus penetrasyon oranı %2 olup, bu oran yüksek büyüme potansiyeline ve fırsatlara dikkat çekmektedir. 2002 yılından itibaren fitness sektörüne yatırım yapan kurucusunun hayat verdiği ZONE, 2013 yılından beri ZONETraining & Spa konseptinde mevcut 3 kulüp ve 3900 aktif üye sayısına ulaşarak pazarın en güçlü oyuncularından biridir. Marka, sağlıklı yaşam ve fitness alışkanlığını daha fazla kişiye, daha fazla lokasyonda sunmak için girişimcileri ve kaliteli yaşama ilgi duyan herkesi 100-250 m2 metrajlı stüdyo konsept ZONE Fitness sahibi olmak için davet ediyor. Sonuç odaklı, kanıta dayalı ve bilimsel antrenman yaklaşımı ile üyelerin hedeflerine en kısa zamanda ulaşması amaçlanır. Eğitmen eşliğinde yapılan grup özel ders ve yarı özel dersler ile sosyal ve eğlenceli bir takım ortamında üyelerin sonuç alması sağlanır. Antrenmanlar 45 dkgibi kısa sürede enerjik, yüksek motivasyonlu ve etkili geçer. Üyelere, beslenme ve kaliteli yaşam tarzı konularında da bütünsel yaklaşım ile destek verilmektedir.

Franchise sistemi ile, lokasyon belirleme, mimari destek, anahtar teslim ekipman kurulumu, eğitimler, fitness programları, pazarlama ve PR desteğini merkez yönetimden alarak, Türkiye’nin her noktasında sağlıklı yaşama yatırım yapabilirsiniz. Benzersiz bir bilimsel konseptte, düşük maliyet, yüksek kazanç ve kompakt stüdyo metrajı avantajlarından faydalanın ve çağımızın en hızlı büyüyen pazarında güçlü bir oyuncu olmaya hazırlanın!

ZONE FITNESS FRANCHISING SİSTEMİ

2013 yılından itibaren ZONE Fitness & Spa konseptlerinde büyümeye devam eden markamız, Türkiye geneline franchise vererek büyümeyi hedeflemektedir. Bu amaçla yola çıkarak kurulan Zone Fitness, minimum maliyetle kurulabilecek ve işletilebilecek, üyelerin sonuç alması üzerine dizayn edilmiş ve grup özel ders hizmeti sunan fitness stüdyosudur.

NEDEN ZONE AİLESİNE KATILMALIYIM?

Benzersiz bilimsel konsept, düşük maliyet, düşük giderler, basit işletme, yüksek kazanç, kompakt stüdyo metrajı ve yaşamları değiştirmek için.

GİRİŞİMCİDE ARANAN ÖZELLİKLER NELERDİR?

İşini tutkuyla yapmak istemeleri ve kaliteli yaşama ilgi duyan kişiler olmalıdırlar. Sektörel tecrübe gerekmemektedir.

İDEAL LOKASYON VE KOMŞULAR NASIL OLMALI?

Yaya veya araç trafiğinin yoğun olduğu, 10 bin ve daha fazla nüfus oranına sahip bölgeler ile 10 – 15 dakikalık yürüme veya araç mesafesi olan lokasyonlar uygundur. İdeal komşular; diğer spor ve sağlık merkezleri, AVM’ler, mağazalar, kafeler, marketler, iş yerleri, konut ve sitelerdir.
120 – 250 metrekare mağazalar Zone Fitness stüdyoları için yeterli büyüklüktedir.

FRANCHISE BAŞLANGIÇ ÜCRETİ VE KARLILIK ORANI NEDİR?

Franchise başlangıç ücreti; isim hakkı, bilgisayar programı, eğitim ve işletme el kitabı karşılığı sadece 39 bin TL + KDV’dir. Yatırımın 1 yılda geri dönmesi planlanmaktadır ve karlılık oranı ise %50 civarındadır.

ZONE ZORLU
Zorlu Center, Levazim Mah. Koru Sok. No:2, 34340
Beşiktaş/İstanbul

TEL
0212 213 52 52
E-MAIL
INFO@ZONECLUB.ME

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu