yandex
yatırım uzmanı LR iş ortaklığı
Anasayfa / İş Fikirleri / Düğün Koçluğu İşi Kurabilirsiniz

Düğün Koçluğu İşi KurabilirsinizWedding Coaching

Evliliklerin hemen hemen yüzde 50’sinin boşanmayla sonuçlandığını düşünürsek, wedding coaching’in (düğün koçluğu) geleceğinin parlak olduğu söylenebilir. Çünkü bir taraftan evlilik organizasyonu belli bir iş yükünü de beraberinde getiriyor. Gelin adaylarına evlilik kararını verdikleri ilk günden son güne kadar söz, nişan, çeyiz, düğün, nikah, ev dekorasyonu ve tatlı koşuşturmaların verdiği telaşla gözden kaçan birçok konuda her bütçeye uygun araştırma, planlama ve destek sunuluyor.

Wedding CoachingBu noktada wedding coach’lar devreye giriyor. Yani onların yaptıkları iş, evlilik seremonisi bitene kadar gelin, damat ve ailelere verilen bir hizmet olarak nitelendirilebilir.

Bu yurtdışmda yeni yeni ortaya çıkan iş kolu, Türkiye’de de wedding coach’luk yapan kişiler bulunuyor. Henüz niş bir alan olarak nitelendirilen bu iş fırsatı, birçok kadın girişimci için yeni bir iş alanı olacak gibi görünüyor. Ayrıca bu işkolunun tam tanımı yapılmamakla birlikte, evlenecek olanlar bu hizmeti talep ediyor. Sitemizde yeni iş fikirlerine yer vermeye devam edeceğiz.


Yatırım Maliyeti Az İş Fikirleri İçin TIKLAYINIZ.

Bayanlara Ek İş Önerileri İçin TIKLAYINIZ.
Bunu da İnceledinizmi ?

sirke

Aromatik sirkeler, riski düşük kar marjı yüksek bir iş

Şeftali, vişne, alıç, ayva sirkeleri… Üzüm ve elmayı biliyorduk, şimdi farklı meyvelerden üretilen aromatik sirkeler …

Bir yorum

  1. instegram @handmadebygokce görülmeye değer gelin tacı,çiçeği ve tüm aranan aksesuarlar tasarımları ile fark yaratıyor. Gerçek bir tasarımcı olan bu bayan ile irtibata geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir